29 LO im Marii Konopnickiej Warszawa
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr

Rozpoczyna się wielkie odliczanie do premiery najgorętszego tego roku rock ‘n’ rollowego filmu Disney Channel
„Camp Rock 2: Wielki Finał”


Disney Channel Polska ogłasza nowy telewizyjny konkurs talentów „My Camp Rock”, inspirowany hitowym filmem Disney Channel „Camp Rock”. Tym samym kanał rozpoczyna wielkie odliczanie do premiery najgorętszego rock ‘n’ rollowego musicalu roku „Camp Rock 2: Wielki Finał”, który pojawi się na ekranach już we wrześniu. W całej Polsce ruszają poszukiwania nowego pokolenia młodych gwiazd muzyki. Zwycięzca konkursu – kapela lub solista – nagra swój własny cover piosenki z filmu „Camp Rock 2: Wielki Finał” i wystąpi w teledysku, który zostanie wyemitowany na Disney Channel tuż przed premierą filmu.

Zanim to nastąpi, wszystkie początkujące talenty w wieku od 8 do 16 lat, marzące o zostaniu gwiazdą czeka seria regionalnych castingów, na których młodzi wykonawcy będą mieli okazję zaprezentować swoje wokalne umiejętności śpiewając piosenkę z filmu „Camp Rock” przed jury złożonym z ekspertów Disney Channel. Najlepsi przejdą do pół-finału. Otwarte castingi odbędą się w pięciu polskich miastach:

29 maj Warszawa: Centrum Konferencyjno-kongresowe PWSBIA
5 czerwiec Wrocław: „Firlej” Ośrodek Działań Artystycznych we Wrocławiu
13 czerwiec Gdańsk: Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
20 czerwiec Kraków: Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”
27 czerwiec Białystok: Hotel Gołębiewski

Z każdego miasta do finału zostanie wybranych sześć najlepszych występów. Finałowa 30-tka wystąpi przed jury złożonym z gwiazd estrady. Jury zadecyduje, kto przejdzie dalej i jako jeden z 8 wykonawców dostanie zaproszenie do wzięcia udziału w wyjątkowym obozie „My Camp Rock”.


Siedmiodniowy obóz „My Camp Rock” odbędzie się w sekretnym miejscu, gdzie ośmiu najlepszych wykonawców będzie mogło doskonalić swoje estradowe umiejętności pod okiem trenerów głosu i choreografów. Ponadto na uczestników będą czekać cenne wskazówki od występujących gościnnie gwiazd.

W ciągu obozowego tygodnia zostanie wyselekcjonowana najbardziej utalentowana czwórka, która w iście camp rockowym stylu wystąpi w Wielkim Finale, podczas którego wykonają przed widownią wybraną przez siebie piosenkę ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Camp Rock 2: Wielki Finał”. Zwycięzca wybrany przez jury złożonego z gwiazd estrady nagra teledysk, który zostanie wyemitowany na Disney Channel.

Film „Camp Rock” podbił serca polskich widzów we wrześniu 2008 roku. Film obejrzało 665,000 widzów. W tym roku Jonas Brothers i Demi Lovato powracają do Polski w drugiej części rock ‘n’ rollowego musicalu „Camp Rock 2: Wielki Finał”, prawdziwego święta muzyki i tańca. Premiera filmu jesienią.

Widzowie zobaczą zmagania młodych artystów, pragnących zostać częścią „My Camp Rock” już w sierpniu na antenie Disney Channel.


Dodatkowe informacje:

Warunki i zasady uczestnictwa w konkursie „My Camp Rock” znajdują się na stronie internetowej HYPERLINK "http://www.disneychannel.pl" www.disneychannel.pl

Na udział dziecka w castingu wymagana jest zgoda rodzica lub opiekuna i złożenie podpisu na formularzu zgłoszeniowym.

Wszystkie casting rozpoczną się o godz. 8:00, rejestracja potrwa do godz. 16:00. Najlepsze występy z pierwszego dnia castingów, przejdą do kolejnego etapu, który odbędzie się następnego dnia. Drugi występ zadecyduje o przejściu do pół-finału, w którym udział wezmą wykonawcy sześciu najlepszych występów.

29 maja: Warszawa, Centrum Konferencyjno-kongresowe PWSBIA
(Ul. Bobrowiecka 9 , 00-728 Warszawa Budynek C)
5 czerwca: Wrocław, Firlej Ośrodek Działań Artystycznych we Wrocławiu (Grabiszyńska 56 , 53-540 Wrocław)
13 czerwca: Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka Im Fryderyka Chopina w Gdańsku (Ołowianka 1 , 80-751 Gdańsk)
20 czerwca: Kraków, Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej “Manggha” (Marii Konopnickiej 26 , 30-302 Kraków)
27 czerwca: Białystok, Hotel Gołębiewski (Pałacowa 7, 15-064 Białystok)

Do portfolio Disney Channels Worldwide należy 94 cieszących się olbrzymim powodzeniem kanałów rozrywkowych przeznaczonych dla dzieci oraz ich rodzin i/lub pasm kanału dostępnych w 169 krajach i 33 językach, obejmujących Disney Channel, Disney XD, Toon Disney, Playhouse Disney oraz Disney Cinemagic. Za pomocą telewizji kablowych, satelitarnych i naziemnych kanałów cyfrowych oraz poprzez strategiczne partnerstwo kanałów Disney – ABC – ESPN w pośrednictwie globalnej dystrybucji programów dla dzieci opatrzonych marką Disneya, kontent Disneya dociera do setek milionów widzów na całym świecie.© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom