997 Poszukiwani listem gończym
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr

UWAGA
Jarosław K. poszukiwany jest listem gończym. Wraz z Romanem G. okradł szkolny sklepik w Szkole Podstawowej nr. 2 w Kaczogrodzie. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie o miejscu przebywania Jarosława K. jest proszony o natychmiastowe skontaktowanie się z numerem 997 bądź najbliższym szpitalem psychiatrycznym.
Dziękuję.

Dzwonili do mnie z nieba, że uciekł im jeden aniołek, ale nie martw się - nie powiem im gdzie jesteś.


Prosiłem Anioła żeby Cię pilnował, ale On odmówił! Powiedział że Anioł Aniołka nie musi pilnować...


Zadzwoń pod 997 lub 112. Czemu? Bo to nielegalne tak dobrze wyglądać.


Jesteś poszukiwana listem gończym mojego serca.


Jesteś piękna jak kwiat róży. Różnisz się od niego jedynie tym, ze rozkwitasz również w zimę niczym paproć w noc Świętojańska...


Nie znam słów tak pięknych, którymi mógłbym Cię opisać. Nie znam zjawisk tak cudnych, do których mógłbym Cię porównać. Słowo piękno nazbyt jest ubogie, aby w pełni oddać twa urodę. Słowo cudowna znaczy zbyt mało, by określić dobroć Twą całą.


Jeszcze na jakiegoś smsa mi zostało, żeby Ci powiedzieć że nie mógłbym o Tobie zapomnieć a już na pewno nie o Twoich pięknych oczkach. Myśl sobie co chcesz Sympatyczna koleżanko, ale to prawda masz najpiękniejsze oczy jakie kiedykolwiek widziałem.


Nie znam drugiej takiej kobiety jak Ty. Choć jest ich wiele żadna nie jest Tobą, żadna niema tak cudownych oczu, żadna niema takich pięknych ust, żadna niema takich ładnych małych uszek, po prostu żadna niema tego czegoś co masz ty, a to cos? A to jesteś właśnie cala ty.

dobra
po pierwszej zimnej już kawie mogę zacząć mówić na temat


Beata
zadzwoń pod 997 lub 112, bo to nielagalne tak dobrze wyglądać

Sztormiku
kiedy się urodziłaś - padało
ale to nie był deszcz
to były łzy
płakało niebo, że straciło najpiękniejszą ze swoich gwiazd

Ślepa
Jesteś dla mnie jak słońce
każdego ranka myśl o Tobie
rozświetla mi życie

Aguśka
Dzisiaj próbowałam namalować niebo
musiało mieć głębię
Jak dobrze, że pamiętam Twoje oczy
Było mi łatwiej

Rose
Jesteś piękna niczym kwiat róży
różnisz się od niego jedynie tym,
że rozkwitasz również w zimie
niczym paproć w noc świętojańską

Paj
jesteś poszukiwana listem gończym mego serca

Bosska, dla Ciebie też mam komplement
masz najpiękniejszy świastakowato-wampirkowaty uśmiech na świecie

resztę powysyłam sms'em, bo przepisywać mi się nie chce

miłego dnia
Gwiazdy moje


29-letni letni Paweł Rudny z Kozodrzy (pow. ropczycko-sędziszowski) i 34-letni Jacek Kozioł z Ropczyc poszukiwani są przez ropczycką policję.Za oskarżonym o rozbój Rudnym sąd wydał list gończy w 2006 r. Mężczyzna ma 160-165 cm wzrostu, średnią sylwetkę, jasne oczy, ciemne włosy.

Znakiem szczególnym są widoczne braki w uzębieniu. List gończy za Koziołem wydano w 2002 r. Mężczyzna jest skazany za rozbój. Wzrost ok. 170-175 cm, muskularna sylwetka, jasne oczy, ciemne włosy. Znak szczególny to wyraźnie odstające uszy.

Osoby, które wiedzą coś o poszukiwanych proszone są o kontakt pod numerami telefonów: (017) 221-03-10 lub 997.

źródło: www.nowiny24.pl

KWP W Lodzi

Policjanci poszukują Joanny Sawickiej

Sekcja Kryminalna Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Tryb. prowadzi poszukiwania na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Piotrkowie Trybunalskim.

Dane osobowe:
JOANNA SAWICKA z domu Jarocka
córka Franciszka i Ireny
urodzona 06.08.1957r. w Piotrkowie Tryb.
ostatnio zamieszkała w Piotrkowie Tryb.
ul. Krasickiego

Rysopis:
wiek z wyglądu około 50-55 lat, wzrost 170-175 cm, krępa budowy ciała, włosy naturalne ciemne ze znaczna siwizną ; możliwość farbowania na różne kolory, może nosić okulary.
Osoby, które mogą udzielić informacji o miejscu pobytu poszukiwanej proszone są o skontaktowanie się z Sekcją Poszukiwań Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Tryb. ul. Szkolna 30/38 tel. 44-647-94-28 bądź najbliższą jednostką policji; tel. alarmowy 997.

Poszukiwany

Rafał Skatulski (20 tys. zł nagrody)
20 tys. zł nagrody za wskazanie miejsca pobytu lub ukrycia zwłok Rafała Skatulskiego ps. Szkatuła wyznaczył komendant główny Policji nadinsp. Andrzej Matejuk. Mężczyzna jest poszukiwany siedmioma listami gończymi. Zarzuca się mu udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym, zabójstwo, wymuszenia rozbójnicze, rozboje, włamania i kradzieże. Policjanci Centralnego Biura Śledczego rozbili grupę "Szkatuły" 6 lutego tego roku. Teraz trwają poszukiwania jej szefa.

Jeśli ktoś posiada informacje na temat miejsca pobytu Szkatuły lub miejsca ukrycia jego zwłok (niewykluczone, że nie żyje) proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji pod nr 997 lub 112 lub kontakt pod nastepujące nr telefonów: 022 601-80-58 w godz. 8-22 lub całodobowo 022 620-44-27 (automatyczna sekretarka).

Uwaga! "Szkatuła" może posiadać broń palną! Może próbować ucieczki! Może zachowywać się agresywnie!

Gwarantujemy anonimowość. Jednocześnie przypominamy, że ukrywanie lub pomoc w ukryciu osoby poszukiwanej jest przestępstwem i grozi za to kara pozbawienia wolności do 5 lat.© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom