ASUS F3SV Windows 7 jego wydajność
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr

Witam!
Czy moge swobodnie zainstalować Windows 7 na laptopie Asus F3Sv duoT7300 2GHz 2gb ramu gf8600m gs dysk 160gb ? Jeśli tak to jak wyglądała będzie wydajność (będzie mulił? długo myślał nad wykonywaniem czynności?)? Od początku miałem viste i byłem z niej zadowolony. Ostatnimi czasy cofnąłem się do XP ale generalnie myślę, że w vista było lepiej a skoro mam coś instalować to ukierunkowuje się raczej na najnowszy produkt Microsoftu... Druga sprawa to wybór x32 czy 64? pozdrawiam
Ten post był edytowany przez atrxevu dnia: 22 Marzec 2010 - 16:23

Mógłbym kupić znowu skrzynię, bo obecna swoje lata ma. Potrzebuję jednak więcej przenośności i decyduję się na zakup laptopa. Widzę tu dość dużo wątków na ten temat, jednak nie pomagają mi w podjęciu decyzji na, być może, najbliższą przyszłość.

Komputer ma głównie służyć do grafiki 2D, animacji (Photoshop, Corel, Flash) i do rozrywki (wykluczając gry). Cena w granicach 4000 - 4300 zł. Zależy mi na wydajności i dobrej jakości obrazu.

Mam narazie takie typy:

HP Pavilion dv9780ew - to jest mój faworyt, dobre parametry, dość przyjemny wygląd no i ekran 17 cali

ASUS F3SV-AS270C - tańsza opcja, wbudowany tuner tv (chociaż można zawsze dokupić), mniejsza przekątna ekranu


Proszę o wszelkie sugestie, opinie oraz inne propozycje.

Mam również pytanie co do systemu. Teraz głównie preinstalowany jest Windows Vista, więc czy nie będzie problemu z instalacją Windows XP na powyższych maszynkach?
Ten post był edytowany przez krzysieq dnia: 11 Luty 2008 - 18:48© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom