Backup Paragon Opis
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr


Paragon Hard Disk Manager to uniwersalny zestaw ośmiu programów narzędziowych do zarządzania dyskiem twardym. W artykule znajdziemy przekrojowy opis poszczególnych aplikacji, tworzących pakiet współpracujących ze sobą narzędzi: BootManagera; Partition Explorera, umożliwiającego podgląd partycji na dyskach i przenoszenie plików pomiędzy nimi; Ext2FS Anywhere, pozwalającego zamontować partycje linuksowe jako dyski w systemach Windows; Partition Managera przeznaczonego do tworzenia, formatowania i zmieniania rozmiarów partycji, oraz konwersji systemu plików; Drive Backup do tworzenia kopii zapasowych partycji i dysku twardego; Image Mountera montującego obrazy partycji/dysku stworzonych przez Drive Backup; Encrypted Disk, szyfrującego informacje zapisane na dysku; a także Disk Wipera, umożliwiającego wymazanie danych z dysku w sposób uniemożliwiający ich odzyskanie.Tresć widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Kliknij tutaj aby się zarejestrować

W skutek błedu programu do odzyskiwania partycji z obrazów (Paragon Drive Backup) uległ zniszczeniu system plików na moim dysku z kopiami. Sprawa dosć zawiła,

Pare dni temu skopiowałem wszystkie dane z twardziela (z systemem), którego oddałem do serwisu (bo zaczynał gubić sektory), na drugi dysk (łącznie skopiowałem około 100GB programów, obrazu partycji - zrobiony paragonem, dokumentów itp, itd). Sądziłem że taki bakup wystarczy.

Miałem jescze ze starego kompa dysk 40GB na który chciałem przywrócić zrobiony wczrscniej obraz partycji systemowej aby móc korzystać z kompa zanim dadzą mi nowy dysk. Więc włączyłem paragona z bootowalnej płytki, wybrałem obraz z dysku z bakupami, i wszystko byłoby ok, gdyby komp sie nie zwiesił. Po resecie okazało sie że dysk z kopiami jest w stanie "unformatted"!
momentalnie sie spociłem :blink: Checkdisk z konsoli xpeka wyrył "nieodwracalny błąd" więc konwencjonalne naprawienie ntfsa nie pomaga. Naszczęsie EASYRECOVERY OnTrack'a jest w stanie wyciągnąć pliki. jednak przewalenie ponad 100giga na płytki to dość czasochłonne.

I teraz moje pytanie: Zna ktoś program do naprawy systemu plików? A może jest jakiś inny sposób na "ożywienie" twardziela bez formata?? Szukałem ale bezskutecznie. Jeżeli już znajduję opis problemu, to zazwyczaj dotyczy linuksa.

WIELKIE dzieki za pomoc..© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom