backup Resident flash2
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr

Może jakas kombinacja inna. Przyciskami czy coś. A jak nie da rady to ktos juz ją rozbierał??

>>
Instalowałem menu oparte na 'wolfncu'. Na Navii nv35 zadziałało i jest bez problemu. A tutaj SDMMC2 powstaje i nic nie działa. Dobrze że jest backup wiec można przywrocic sigme do pożądku. Sciagałem tez inne Menu tez oparte na wolfncu i to samo...

>>
Ja robię to tak:
Miałem menu na resident flash. Działało bez zarzutu. Chciałem cos nowego i fajniejszego wiec sciagnołem menu oparte na wolfncu z aplikacjami itd. z racji na wielkość nie litość tego ładować na resident flash, wiec wrzuciłem to na karte (zgodnie z załączonym README)...

Witam. Mam taki problem że manta 430 blokuje się na pulpicie startowym. Robiłem aktualizacje wgrywałem backup i nic to nie dawało. Czy jest jakaś możliwość formatowani pamięci resident flash w mancie430 z komputera. Bo jak tworze folder explorer.exe na karcie SD to uruchamia mi się pulpit z dwiema ikonami koszem i mój komputer ale jak klikam na ikonę mój komputer to się nic nie dzieje. Jest może jakiś przecisk hard resetu w tej nawigacji. Czy mógłbym prosić o pomoc.

Witam mam problem próbowałem odblokowac nv47 sposobem z nv45 z tego tematu
http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?t=9486 i wszystko działa windows rusza jest pasek na dole można wszystko włączyc ale nic nie można zamknąc .

1...Robimy Backup Navia Nv45 przez ActiveSync
2...Robimy obraz rejestru programem ceregedit
3...Teraz odblokowujemy sprzęt po połączeniu przez ActiveSync uruchamiamy ceregedit
odnajdujemy gałąź Hkey_Local_MachineinitLaunch 50 Klikamy dwa razy i zmieniamy go :
z explorer.exe na ResidentFlashWindowsexplorer.exe( tutaj wkleiłem explorer i działa )
następny klucz to Launch 99 Klikamy dwa razy zmieniamy go :
z launch.exe na ResidentFlashWindowsStartUp (nie ma folderu startup) jest w folderze windows ale nie w resident flash . Tapeta pozostała z navi taka jak w oryginalnym menu. Stworzyłem folder w resident flash startup i tam wkleiłem ten pulpit ale coś nie działa niewiem gdzie go wkleić ???

Uruchomiklem instalke AM jako lokalizacje wskazujac pamiec flash urzadzenia. W trakcie instalacji wyskoczyl komunikat o konflikcie folderow... Teraz mam czarny ekran, urzadzenie nie reaguje na przycisk uruchamiania.
Jak juz pisalem mam backup, al ejak go wgrac skoro do polaczenia z PC urzadzenie musi byc wlaczone?
Pamiec resident flash nie powinna zawierac nic co jest niezbedne do uruchomienia menu...

[ Dodano: 2009-07-02, 12:56 ]

Właśnie będę zmieniał kabel i port USB. Tylko co jest dziwne za kazdym razem widać jakie sa pliki w Navi czyli mozna sadzić ,że kabelek jest OK. Ale będę próbował . Po zainstalowaniu na nowo Windy jak mysle zmienić port USB będze bez sensu choc jak to mówia ,żeczy najprostsze sa najtrudniejsze do usuniecia.i znalezienia .Dzwoniłem do Sigmy Team i gośc z serwisu zaproponował mi żebym zrobił backup z pliku resident Flash z G800 na twardym i skasował ten plik z nawigacji. Jakoś tego się boję abym nie miał martwej nawigacji.

Nawigacja bez nazwy, po rozkręceniu na płycie głównej napis: GPS_Model_32_v20 2007-05-29
LCD: YT50F01MHA
Witam przez przypadek sformatowałem partycję resident Flash na której był system i teraz po włączeniu pojawia się niebieskie tło z napisem:
The storage flash no invalid data, now format it and program it through SD/MMC card.
Detecting SD/MMC Card… not found
Nie mam kopi zapasowej systemu do przywrócenia z karty. Bardzo proszę jeśli ktoś posiada taką nawigację o przesłanie mi kopi swojego systemu Backup systemu abym mógł odtworzyć go z karty SD/MMC.
Po długim szukaniu znalazłem na Google nawigacje z tą samą płytą główną tj. Keyson KS-430c, CDT Z9 32_v20 więc oprogramowanie z nich też może pewnie pasować.
email: andrrew@vp.pl

w załączniku zdjęcia nawigacji i menu.

Właśnie mam taką nawigację na stanie, jak zsynchronizuję i przeglądam zawartość pamięci to:
1) nic nie ma w Resident Flash
2) nie widac folderu Karty pamięci
Proszę o pomoc i ewentualnie o backup zawartości Resident Flash.
Dzięki© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom