badania hormonalne wyniki
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr

Dziewczyny - dzięki za rady

Ja mam badania krwi robione częściej niż normalnie, ponieważ mam niedoczynność tarczycy, cały czas biorę leki i trzeba monitorować poziom hormonów. Na szczęscie mam bardzo dobrego endokrynologa i ostatnio wyniki hormonów miałam super. a przy okazji wyszła anemia.

Co do koszulki do szpitala, to mama kupiła mi koszulkę z zakładkami na brzuch, a podtymi zakładkami są rozcięcia do karmienia. Czy taka koszula może być, czy muszą byc te troczki lub guziczki?

Zapisałam się na USG na 24 marca. Jezeli dzidzia dobrze się ułoży, to będę już znała płeć.

Ja też mam termin porodu wyliczony wg USG na 25 sierpnia (i dokładnie potwierdza datę zajścia w ciążę). Wg miesiaczki wychodzi na 8 sierpnia. Prawie za każdym razem u lekarza muszę tłumaczyć z czego wynika ta różnica i przekonywać lekarza, że wiem kiedy zaszłam w ciążę. Obawiam się, że w szpitalu też będą z tym problemy.

Witajcie ciężarówki:)
ja wiedziałam, że jestem w ciąży jeszcze przed palnowaną @ ( 4 lata leczenia, kosztowne wizyty u lekarzy, zabiegi i monitorowanie cyklu dało wreszcie rezultaty), 40 dnia cyklu na USG widzieliśmy dwa pęcherzyki ciążowe a w tym tygodniu w 13 tygodniu mieliśmy USG z badaniem przeziorności karkowej - wszystko ok na szczęście, dzieci mają po ponad 6 cm, ciąża dwuowodniowa dwukosmówkowa więc podobno najbezpieczniejszy wariant ciąży bliźniaczej. Lekarz stwierdził, że jak na ten wiek ciąży dzieci są bardzo ruchliwe.
Nie zapisywałam się wcześniej na kwietniówki bo chciałam poczekać do 4 miesiąca, no i od samego początku jestem na L4, nawet na 10 minut ciężko mi się podnieść z łóżka, mdłości, wymioty, potworne bóle głowy zabrały mi całą radośc z tej wyczekiwanej ciąży. Na szczęście powoli coraz lepiej się czuję.
Termin mam na 25 kwietnia, to moja pierwsza ciąża, mam cudownego lekarza prowadzącego, który wspierał nas w trakcie całego leczenia.
U mnie brzuszek to już brzuszysko, wynik hormonów, które brałam dłuższy czas, przytyłam 2 kg na razie, później pewnie nie będzie tak różowo, ale nie wyobrażam sobie wcinać śledzi czy ogórków.
Mi bardzo odpowiadałoby małe grono kwietniówek 2010; większa grupa zawsze mnie peszy i czuję, że znikam w tłumie.
Wszystkim wam życzę bezobjawowej ciąży (poza kopniakami dzidziuszków ) i zdrowych dzieci.

witam się i ja po wczorajszej wizycie..... niestety tak szybko dwóch kresek się nie doczekam M miał badanie nasienia <po kuracji antybiotykowej> i niestety chyba najgorszy wynik w historii naszego starania. Maskra zdecydowaliśmy się na kurację hormonalną lekarz dał nam wybór invitro albo hormony. Zasugerował że jesteśmy młodzi <przed 30> więc dobrze jest spróbować hormony przez pół roku <po 3 miesiącach kontrola>. A z drugiej strony nie wiem czy nas stać na invitro około 7500-8500. Powiem krótko jest fatalnie! Ale musimy wytrwać i przejść przez to razem.
Agnieszka1108 Olencja serdeczne gratulacje!!!! i spokoju życzę

odebraliśmy wyniki są duużo lepsze niż poprzednie (jeśli chodzi o żołnierzyki)

niestety jeśli chodzi o badania hormonalne mój M ma bardzo wysoki poziom FSH aż 33,2
przeszukałam internet i niestety nie uspokoiłam się podobno nie leczy się nie zbija wysokiego FSh i nie uchronnie prowadzi do zaniku czynności jąder i azoospermii


Taaaaa, jedyne co udało mi się na tej cholerze  wymusić - to podanie - wysokość, których hormonów powinnam sprawdzić. Niestety, odpłatnie. Skierowania na badania bezpłatne nie otrzymałam. Nie, bo nie, bo nie ma podstaw.  :shock: To kiedy są podstawy, pytam?!

I co mi pozostaje? Zrobię te odpłatne badania i pewnie z wynikami też pójdę na prywatną wizytę do innego gina, bo do tego za grosz zaufania nie mam...


Też mi lekarz odmówił zbadania hormonów, nie widzi potrzeby powiedz mi więc jakie trzeba zrobić. Bo też prywatnie chcę się wybrać.

Zrobiliśmy wczoraj Lilce kontrolne badanie na hormony tarczycy. Jest nieco lepiej, ale nadal poniżej normy.

Wczorajsze wyniki:


W sierpniu T4 wynosiło 7 więc jest poprawa. Musimy jednak jeszcze zwiększyć dawkę eltroxinu. A jeśli chodzi o łojotok, to będziemy kąpać Lili w szamponie przeznaczonym do leczenia tej dolegliwości.

Płodność zależy od położenia jąder i ich budowy, a więc wiele zależy od
wyników prawidłowego badania jąder. Leczenie hormonalne obecnie nie jest
polecane. Jeśli chodzi o płodność to o niczym nie można przesądzać, nalezy
jednak zakładać prawdodpodobieństwo obniżenia potencjału płodności. Chyba,
że chodzi o jądra wędrujące powszechnie mylowe z wnętrostwem na skutek
nieprawidłowego badania dziecka - one nie wymagają leczenia bo są zupełnie
prawidłowe.

zwiekszone stezenie progestagenu , bez równoczesnej zmiany poziomu estrogenu przyczynia sie do wzrostu poziomu insuliny i do spadku poziomu HDL(pamietajmy przy tym, ze cukrzyca to obnizony pozom insuliny we krwi). jesli kobieta jest chora na cukrzyce to powinna być traktowana indywidualnie jesli chodzi o dobór srodka antykoncepcji hormonalnej. Kobieta chora na cukrzyce moze stosowac antykoncepcje hormonalna jesli seplnia nastepujace warunki
-prawidłowe ciśnienie tętnicze
-BMI(Body Mass Index) <30
-nie mozemiecchorób naczyn krwionosnych(retinopatia, nefropatia i inne)
-powinna to byćkobieta niepaląca
-wiek poniżej 35 lat.
dla kobiet chorych na cukrzyce a chcacych stosowac antykoncepcje hormonalna najlepszym wyjściem jest minitabletki gestagennej. ze wzgledu na jej minimalny wpływ na gospodarke weglowodanową.
po otrzymaniu wyników badań zglos sie do swojego ginekologa, musi on ustalić jak nalezy dalej postepowac.© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom