Bank ÂślÂąski w Warszawie
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr


'Andreas' post='166329' date='czw, 24 wrz 2009 - 13:44']Jeśli chodzi o Warszawę to zapewne masz rację. Ale już w Piastowie, czy Pruszkowie da się bez problemu znaleźć coś w cenie naszych loftów. Oczywiście jest to budownictwo innego typu, ale wtedy trzeba wybrać – albo mieszkanie w lofcie i dojazd taki jaki jest z Żyrardowa albo mieszkanie w bloku i szybszy, tańszy dojazd do Warszawy. Jeśli kredyt jest dla Ciebie dużym obciążeniem to warto takie kwestie rozważyć, bo w miesięcznym budżecie inaczej odczujesz bilet miesięczny na PKP KM plus kartę miejską (o ile musisz jeszcze jeździć po Warszawie) a inaczej samą kartę miejską.Zapomniałeś o jednej rzeczy - Piastów, czy Pruszków nijak się mają do Żyrardowa pod względem uroku http://zyrardow24h.pl/public/style_emoticons/default/tongue.gif Zgadzam się z opinią GD - to miasto się rozwinie. A P&P nie.

Dla mnie jest tylko jeden wybór - pomiędzy stolicą a loftami. A że cena taka sama...W tej chwili piłeczka jest po stronie dewelopera. Jeśli się zgodzą na moje modyfikacje - przyjeżdżam i podpisuję umowę http://zyrardow24h.pl/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

A potem obgryzanie paznokci i czekanie na decyzję banku...

Problemem polskiej gospodarki AD 1990 było to ,że technologie kupione przez Gierka w latach 70tych były już mocno muzealne , na zakup nowych technologii nie mieliśmy kasy, zaś na kredyty szans .
Musieliśmy dać coś w zamian za unowocześnienie gospodarki ,a ,że nędzę intelektualną nasze elyty wyniosły z PRL'u to :
" Kogoś innego okrada Arsen Lupin ,a kogoś innego pijana Cyganka na Dworcu Centralny PKP w Warszawie ".
Jak jeden z drugim stołował się do tej pory w barze mlecznym "Agatka " ,a tu nagle wzieli go do Ritz'a w Paryżewie , na kolanka posadzili panienkę w pończochach z podwiązkami pachnącą Kenzo ,a na talerz rzucili homara to co w tym dziwnego ,że zgłupiał i podpisał co podsunęli ? Dobrze ,że w ogóle coś nam zapłacili ,jakby byli sprytniejsi dostaliby za frajer .

Zresztą czy faktycznie tak źle na tym wyszliśmy ?

GM Opel w Gliwicach pracuje , GM w Oshawie w Kanadzie zamknęli , banki mamy amerykańskie,niemieckie, angielskie i jakoś działają , a NFZ jest polski i nie działa .

Namaste India! - Pomoc dla Asi Zakolskiej
(pokaz slajdów Katarzyny i Andrzeja Mazurkiewiczów)
sobota, 12 grudnia godz. 15.00
kino Luna, ul. Marszałkowska 28, Warszawa
bilet wstępu 14 zł
Dochód z pokazu przeznaczony jest na pomoc dla Asi Zakolskiej

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Joanna Zakolska jest sparaliżowana. W 2008r., będąc z mężem na swojej "podróży marzeń" w Himalajach, doznała w skutek choroby wysokościowej ciężkiego udaru i obrzęku mózgu. Cudem przeżyła poważną operacje mózgu, po której zapadła w śpiączkę.
Dochód z pokazu 12 grudnia w Kinie Luna przybliży Asię w drodze do jej lepszego życia.
Po wybudzeniu potrzebna jest długotrwała i kosztowna rehabilitacja oraz całodobowa opieka pielęgniarska.

Jeśli jest to w zasięgu Państwa możliwości, prosimy o pomoc.
Dane konta, na które można wpłacać pieniądze na leczenie i rehabilitacje Joanny Zakolskiej:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". Zbiórka publiczna
Bank PKO S.A. I Oddział w Warszawie
Rachunek nr 75 1240 1037 1111 0010 0957 3199
Z dopiskiem: darowizna na rzecz Joanny Zakolskiej

Dane do przekazania 1 % podatku na leczenie i rehabilitację Joanny Zakolskiej (PIT-36, PIT - 37)
Nazwa OPP: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z POMOCĄ"
ul. Łomiańska 5, 02-685 Warszawa
Numer KRS: KRS 0 000 037 904
Informacje uzupełniające: na leczenie Joanny Zakolskiej, nr podopiecznego 6120
-------------------------------------------------------------------

" />Dwuletni Program Rozwoju Kompetencji Menedżerskich Banku Millennium

PEOPLE GROW

Co zyskasz biorąc udział w programie?

- Twój rozwój zawodowy będzie wspierany przez Mentora – Członka Zarządu
- Zostaniesz zatrudniony/a od razu na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony
- Rotacja między departamentami - poznasz cały bank i weźmiesz udział w projektach z różnych dziedzin bankowości w Centrali Banku w Warszawie
- Rozwiniesz swoje kompetencje menedżerskie
- Weźmiesz udział w przygotowanych dla Ciebie szkoleniach
- Poznasz wyjątkowych, ambitnych i kreatywnych ludzi


Kogo szukamy?

Studentów ostatnich lat studiów (4 i 5 rok) i absolwentów:
- Posługujących się swobodnie językiem angielskim
- Osiągających doskonałe wyniki w nauce
- Posiadających międzynarodowe doświadczenia
- Aktywnie działających w organizacjach studenckich


Uważasz, że to świetna oferta?

Wypełnij formularz CV - zajmie Ci to zaledwie 5 minut!
www.bankmillennium.pl/kariera


W formularzu wpisz numer referencyjny: PG
Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia 2009


Pytania? Napisz do mnie!
Marek Hojnacki
Ambasador Banku Millennium
marek.hojnacki@sgh.aiesec.plCzekamy na Ciebie!

Piszę znowu to samo, ale w trochę innej wersji. ;P

Skoro o 11:30 mamy być w Galerii Mokotów, to ja proponuję to ogarnąć w następujący sposób (tym, którzy nie jadą samochodem):

Ludzie z Pruszkowa odjeżdżają czym chcą (WuKaDką taniej i mniej pierniczenia się z biletami ):
WKD - 10:05 (Ja wsiadam w Komorowie. jakby co, to ostatnie drzwi.)
SKM - 10:26

Ludzie z Ursusa niestety WuKaDki nie mają więc zostaje im tylko:
SKM - 10:30

Oba docelowe przystanki (WKD i PKP) nazywają się Warszawa Śródziemie, więc problemu być nie powinno.
---------
Tym sposobem umawiamy się o 16:10 na "patelni" (taki... kocioł, jakby ktoś nie wiedział ) pod Metrem Centrum (parę metrów od przystanków kolejowych, więc luz). Potem wbijamy w metro, tramwaj i ok. 16:30 jesteśmy w Galerii Mokotów.

Jak widzicie, będziemy się przesiadać, więc kupcie BILET DOBOWY (ulgowy-4,50zł, normalny-9zł). Raz kasujecie i cały dzień macie z bańki.

autor:MR
Dwa banki należące do wrocławskiego przedsiębiorcy, Leszka Czarneckiego, właśnie się połączyły. 4 stycznia Sąd Rejonowy w Warszawie zarejestrował powstały z nich Getin Noble Bank.

Nowy bank ma 510 placówek i obsługuje około 1,2 miliona klientów, w tym 4 tysiące właścicieli kont w Noble Banku.

Całe przedsięwzięcie jest dość ciekawe, gdyż z jednej strony składa się na nie Noble, który uważa się za bank prestiżowy, a jego progi mogą przekroczyć jedynie klienci posiadający minimum 0,5 miliona złotych, z drugiej - Getin - skierowany do emerytów oraz rencistów i przekonujący ich do brania kredytów i oszczędzania na lokatach. Odrębność obydwu marek zostanie jednak utrzymana. Dzięki temu, klienci Noble nadal będą mogli czuć się prestiżowo.

Nowym bankiem pokieruje dwóch prezesów - Krzysztof Rosiński - do niedawna szef Getin Holdingu, w przeszłości prezes grupy ubezpieczeniowej Europa - oraz Jarosław Augustyniak, który do momentu fuzji kierował Noble Bankiem, zaś wcześniej pracował w Open Finance i Expanderze.

c.d.: http://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,get ... -1122.html

Źródło: http://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,get ... -1122.html

Prokuratura Okręgowa w Warszawie prowadzi śledztwo w sprawie trwającej od 2004 r. informatyzacji Banku Ochrony Środowiska. O nieprawidłowościach powiadomił nowy zarząd banku.Powrót do artykułu: Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie informatyzacji BOŚ

" />Wreszcie ruszamy...

Wolny Rynek? - Ależ Tak!

Czy w czasach, gdy upadają banki, wskaźniki giełd przebijają parkiet i szukają dna ostatecznego, które już się nie osunie, kiedy biednych maklerów, bankowców i spekulantów państwo wspiera miliardami z pieniędzy podatników, bo inaczej gogusie by sobie nie poradzili, czy jeszcze można mówić o wolnym rynku? Tak, oczywiście. Gdyż wolny rynek to nie państwowe regulacje czy korporacyjny dyktat! To nie hipermarkety i pędzące w obłędzie w tę i we wte tiry wożące plastikowe opakowania zakrapiane groźnymi dla zdrowia jogurcikami. Bliżej bowiem do wolnego rynku babci handlującej pietruszką czy dzieciom w piaskownicy zamieniającym między sobą grabki na łopatkę. Gwar rozmów, spory, opowieści, negocjacje, uściski dłoni przypieczętowujące dokonane transakcje. Nie zaś kondukty wózków poruszające się w hipnotycznym transie między półkami pełnymi kolorowych opakowań, pchane przez nie wiedzieć czemu wciąż nie zaspokojone panie domu, urzędniczki czy inne bizneswoman wespół ze swoimi kogucikami, zbyt zapracowanymi, by zadać i odpowiedzieć sobie na pytanie: Po co to wszystko? Marzącymi o zimnym piwie, fotelu i meczu w TV, po którym nie będzie trzeba krzyczeć ze nic się nie stało. Nie, TO NIE TO! Rynek to miejsce wymiany i wzajemnego poznania. Wytwarzasz własne ciasta, wino domowe, chleb, krzesła, lampy i latawce lub coś jeszcze innego? Wykonujesz usługi, malujesz mieszkania, naprawiasz rowery lub wróżysz z fusów? Tworzysz malujesz obrazki, piszesz wiersze, śpiewasz, recytujesz, ziejesz ogniem, czy chodzisz po linie? Pokaż, co potrafisz!
PRZYJDŹ, POCZĘSTUJ, WYMIEŃ, SPRZEDAJ, KUP, OBDARUJ, WYKONAJ, PRZEDSTAW SIĘ LUB CHOĆBY TYLKO POOGLĄDAJ, POROZMAWIAJ, POŚMIEJ SIĘ ODZYSKAJMY NASZĄ PRZESTRZEŃ! EFEKT EKONOMICZNY? A CZY TO JEST TAKIE ISTOTNE?

STREFA WOLNEGO HANDLU ? pierwsza sobota miesiąca SQUAT ELBA 11:00 ? 17:00, wjazd: 1 zł
Impreza planowana jako cykliczna, czy to się uda zależy również od Ciebie!

w załączniku plakat, przekazujcie to info dalej, przyprowadźcie znajomych, no i do zobaczenia!

" />14.12.Warszawa (PAP) - Getin Bank w październiku i listopadzie zebrał depozyty detaliczne za ponad 800 mln zł i liczy, że w całym IV kwartale przybędzie ich około 1 mld zł. W 2008 roku bank liczy na szybszy wzrost zgromadzonych depozytów, między innymi dzięki rozbudowie sieci dystrybucji o placówki partnerskie - poinformował PAP Marek Niewiadomski, dyrektor w Getin Banku.

"Spodziewamy się, że w całym IV kwartale wzrost depozytów detalicznych w banku wyniesie około 1 mld zł. Obecnie, po dwóch miesiącach IV kwartału, mamy ponad 800 mln zł zebranych depozytów" - powiedział PAP Marek Niewiadomski, dyrektor Departamentu Depozytów Detalicznych Getin Banku.

"Intensywnie promujemy nasze depozyty, mamy dobrą ofertę, pomogła nam też trochę gorsza koniunktura na rynku giełdowym" - dodał.

Zdaniem dyrektora 2008 rok przyniesie szybszy wzrost zgromadzonych depozytów.

"Depozyty to jeden z naszych priorytetów na 2008 rok. Planujmy kolejne promocje, będziemy produkt ten reklamowali" - powiedział Niewiadomski, nie podając szczegółów.

Dyrektor poinformował, że większość klientów oferty depozytowej to klienci nowi, nie mający do tej pory innych produktów banku.

"Przeważają klienci, dla których depozyt jest pierwszym produktem Getin Banku; depozyty to ważne źródło pozyskania kapitału dla banku" - powiedział Niewiadomski.

Obecnie Getin Bank oferuje depozyty w sieci 170 oddziałów, a za niedługo produkty te dostępne będą także w placówkach partnerskich. Pierwsze z nich mają powstać na przełomie 2007 i 2008 roku.

"Niedługo dojdzie nam kolejny kanał dystrybucji, gdzie będziemy mogli zaoferować te produkty. Wpływ na wyższą sprzedaż depozytów w 2008 roku będzie miała większa sieć dystrybucji"- powiedział Niewiadomski

Docelowo w 2009 roku Getin Bank chce mieć około 300 placówek partnerskich i podobną liczbę placówek własnych, jednak, w opinii dyrektora, wówczas większa część sprzedaży depozytów i tak będzie realizowana poprzez własną sieć.

"Placówki partnerskie będziemy lokować w mniejszych miastach, tam gdzie do tej pory nas nie było. Tam też jest potencjał by oferować depozyty, jednak spodziewamy się, że większość depozytów nadal będzie +przechodziła+ poprzez naszą sieć" - powiedział Niewiadomski

We wrześniu 2006 roku Getin Bank uruchomił elektroniczny kanał dostępu do konta dla klientów indywidualnych.

Dyrektor poinformował, że obecnie kilkanaście procent rachunków detalicznych jest on-line.

Na koniec III kwartału w całej grupie Getin Holdingu saldo depozytów wyniosło 9,4 mld zł. W pierwszym kwartale wzrosło o 0,3 mld zł, w drugim o 1,7 mld zł, a w trzecim o 1,1 mld zł.© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom