Bank Zachodni WBK Forum
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr

Eksplozja biznesu w Krakowie!40 wykładów i szkoleń, około 30 godzin warsztatów, 50 wykładowców z całej Polski i najważniejsze - ponad 4000 studentów. V edycja Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS rusza już 31 marca!Organizatorzy przedsięwzięcia - Studenckie Forum Business Centre Club - zgodnie twierdzą: „O tym jak prowadzić własny biznes czy jak zostać dobrym managerem nie dowiemy się z akademickich lektur. BOSS powstał po to, aby szkolić młodych ludzi, którzy myślą o własnym biznesie z zakresu umiejętności przydatnych na starcie".

Zarządzanie projektami, negocjacje oraz e-commerce i fundusze europejskie - to wiodące tematy szkoleń tegorocznej edycji. Wykłady poprowadzą specjaliści i praktycy z wieloletnim doświadczeniem. W nowej odsłonie festiwalowi towarzyszyć będzie, oprócz merytorycznych wykładów także cykl imprez rozrywkowych, takich jak nauka tańca, sztuka kaligrafii czy kurs biznesowego angielskiego.

Festiwal potrwa od 31 marca do 4 kwietnia. Warsztaty FP BOSS 2008 - odbędą się na czterech uczelniach wyższych - Uniwersytecie Jagiellońskim, Akademii Górniczo-Hutniczej, Akademii Rolniczej i Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. J.Tischnera. Projektowi patronuje Prezydent Miasta Krakowa - Jacek Majchrowski. Ogólnopolskim mecenasem projektu jest Bank Zachodni WBK S.A.

Patronat nad Festiwalem objął również JM Rektor Antoni Tajduś, a także Rektorzy UJ oraz AR w Krakowie


www.fpboss.org.pl


Jak zostać bogatym studentem

Data wydarzenia: od 13.12.2007r. do 14.12.2007

Studenckie Forum Business Centre Club przy Uniwersytecie Gdańskim zaprasza na seminarium na temat możliwości pozyskiwania i pomnażania środków przez studentów.

Czas: 13-14 grudnia 2007 r.
Miejsce: Centrum Dydaktyczno-Konferencyjne Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, Sopot, ul. Piaskowa 2, Sala C2.

Dwie drogi pomnażania kapitału:
„Pieniądz robi pieniądz” (13 grudnia - czwartek) – omówienie podstawowych narzędzi rynku finansowego.
„Tworzenie własnego biznesu” (14 grudnia – piątek) – uczestnicy poznają zalety prowadzenia własnego biznesu oraz uzyskają praktyczne rady w formalnych aspektach zakładania biznesu.
Prelegenci:
- Szymon Nowakowski – WiConn – General Director
- Jakub Koss – L’Oreal Polska Sp. z o.o. – Key Account Manager
- Jan Wyrwiński – Datera S.A. – Project Manager
- Józef Balicki – SCVC INVENO Sp. z o.o – Osoba Zarządzająca Funduszem VC
- Dawid Kentzer – Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Gdańskim

Więcej informacji na stronie: www.inteligencja-finansowa.org.pl
Organizator: Studenckie Forum Business Centre Club przy Uniwersytecie Gdańskim
Mecenas projektu: Bank Zachodni WBK


Najbliżej w tesco pekao SA i euronetu. OdległośÄ‚Ś do bankomatu to ważna sprawa, ale myślĂż, że powinnaś przejrzeĂŚ też inne oferty. Na starym forum była dyskusja na temat banków i kont studenckich, chciałam to skopiowaĂŚ, ale net mi wariuje i nie mogĂż tego znaleźÄ‚Ś Ja od samego początku jestem wierna WBK, obecnie Bank Zachodni WBK- za utrzymanie konta nie płacĂż nic, jedynie 2zł rocznie za ubezpieczenie. Obsługa sprawna, bankomat pokazuje rzeczywisty stan konta, dużo bankomatów w Krakowie- w samym Prokocimiu nie widziałam, ale najbliższy na Wielickiej przy Dworcowej Polecam.

Składka na serwer i domenę

Zwracamy się do użytkowników naszego Forum o pomoc w zbieraniu funduszy na opłacenie domeny oraz serwera, na którym znajduje się nasz serwis. Nie wprowadzamy żadnego obowiązku - wpłaty są dobrowolne.

Jeśli chcesz pomóc, możesz to zrobić wpłacając dowolną kwotę. Wszystkie zebrane pieniądze co roku rozliczamy na forum!

Nr konta w Banku Zachodnim WBK:
59 1090 0075 4172 2310 6971 7689

Odbiorca przelewu: infokolej.pl
Tytuł wpłaty: składka

Klikając tutaj możesz dokonać płatności dowolnej kwoty za pośrednictwem systemu bezpiecznych transakcji internetowych.

Ile uzbieraliśmy?

Rok 2005: 143,80 zł
Rok 2006: 245,40 zł
Rok 2007: 353,43 zł
Rok 2008: 780,00 zł
Rok 2009: 891,00 zł

Mbank
19 1140 2004 0000 3102 3421 7239
Holchauzer Łukasz
ul. Pińska 4c
71-043 Szczecin


Bank Zachodni WBK
63 1090 2268 0000 0001 0773 9267
Holchauzer Łukasz
ul. Pińska 4c
71-043 Szczecin

Millenium Bank
19 1160 2202 0000 0000 7436 5027
Holchauzer Łukasz
ul. Pińska 4c
71-043 Szczecin

Koszt zestawu 25 zł + 15 zł przesyłka

W tytule przelewu podaj swój nick z forum oraz wyślij PW do Arkosa z adresem, na który wysłać

Skoro jest kilku chętnych aby wspomóc naszą akcje i dorzucic grosik na produkcje naklejek podaje podaje nr. konta (konto jest jak najbardziej bezpieczne):
Oto numer konta :

11 1090 2688 0000 0001 1104 2524 (WBK Bank Zachodni)

W nazwa odbiorcy wpisujcie:

Tomasz Aftyka

W tytule przelewu wpisujcie "Naklejki forumowe - nick forumowy" (swój nick) forum motobydzia. Ew maila to kolega wyśle potwierdzenie wpłynięcia gotówki.

Cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na produkcje żółtych naklejek.


Wszelki uwagi, zapytania proszę umieszczać w już istniejącym temacie na forum motocyklistow.

Uroczysta wiecha na wieżowcu i koncert

12.12.2008

Dźwięki uderzenia kijami w beczkę po oleju oraz stary bęben od pralki i snopy iskier powstające od zetknięcia szlifierki z blachą można było usłyszeć i zobaczyć wczoraj na IV piętrze budynku przy skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i ul. Kopcińskiego. Wystąpiło tam wrocławskie trio - All Sounds Allowed (Wszystkie dźwięki dozwolone), znane z telewizyjnego programu "Mam talent". Uświetniło ono uroczystość zawieszenia wiechy na budowie biurowca Forum 76 (teren dawnego Polmosu).
Tradycyjna wiecha zawisła w najwyższym punkcie budynku, na samym rogu al. Piłsudskiego i ul. Kopcińskiego. Tym numerem grupa All Sounds Allowed zdobyła serca telewidzów.

Jeszcze nigdy nie graliśmy w takiej scenerii - mówią zgodnie Komar (Marek Komarnicki), Majster (Krzysztof Pałys) oraz Stefan (Grzegorz Stefański). - Ale że instrumenty, którymi się posługujemy pochodzą w dużej mierze z placu budowy, nie wahaliśmy się nawet przez moment, by przyjąć zaproszenie. Przybyliśmy z własnym sprzętem, chociaż, jak się okazało, dużą jego część mogliśmy znaleźć na miejscu.

Grupa, która używa do tworzenia muzyki m.in. sprężyn, felg, młotków i opon, zapowiedziała, że planuje w najbliższym czasie rozszerzyć gamę instrumentów o dodatkowe elektronarzędzia oraz rury PCV.

Biurowiec Forum 76 to jedna z najszybciej powstających budowli w Łodzi.

- Dopiero co w połowie kwietnia wbijaliśmy tutaj pierwszą łopatę, a teraz kończymy prace nad jego konstrukcją - mówi Krzysztof Witkowski, prezes spółki będącej inwestorem. - Pozostały już tylko prace wykończeniowe. Ich koniec jest zaplanowany na przełom marca i kwietnia.

Przypomnijmy, że budynek będzie miał ok. 12 tys. mkw. powierzchni, z czego 7 tys. powierzchni biurowej (40 procent jest już wynajęta przez Bank Millennium, Bank Zachodni WBK oraz firmę Deloitte zajmującą się doradztwem finansowym). Pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się w maju. Koszt inwestycji to ok. 100 mln zł.

(izj) - Express Ilustrowany

2008-12-11

Wiecha na Forum 76

Forum 76 Business Centre rośnie w rekordowym tempie. Inwestor - firma Virako -ukończyła stan surowy budynku wieszając na dachu tradycyjną wiechę. Rozpoczynają się prace wykończeniowe, aby za 6 miesięcy najemcy zajęli biura klasy A. Inwestycja zlokalizowana jest przy al. Piłsudskiego 76 (dawny Polmos).

- Gratuluję zakończenia pewnego etapu budowy. Choć wiecha to symbol mocowany, gdy wzniesiona zostaje bryła budynku, wierzę, że termin oddania całości inwestycji będzie dotrzymany. Firmy usługowe, finansowe i doradcze czekają na biurowce najwyższej klasy. Miasto potrzebuje takich inwestycji – mówił wiceprezydent miasta Włodzimierz Tomaszewski.

Inwestor podpisuje już pierwsze umowy najmu. W Forum 76 ulokowane zostaną siedziby: Deloitte Audyt i Deloitte Doradztwo Podatkowe, świadczących m.in. usługi audytorskie, konsultingowe, doradztwa finansowego, zarządzania ryzykiem i doradztwa podatkowego. Do Forum 76 przeprowadza się również Bank Millennium, który w Łodzi rozwija sieć centrów finansowych. Bank Zachodni WBK przeniesie do Forum 76 siedzibę władz regionalnych. Planuje także stworzyć tu centrum bankowości korporacyjnej oraz centrum obsługi małych i średnich firm.

29 maja 2008 r. wmurowano kamień węgielny pod budowę budynku o 12 tys. m kw. powierzchni całkowitej. Poza biurami najemcy znajdą tu: salę konferencyjną, punkty usługowe, restaurację, wewnętrzny i zewnętrzny parking oraz ogród na dachu.

Wieszanie wiechy uatrakcyjnił występ wrocławskiej grupy All Sounds Allowed. Muzycy zagrali na rurach, blachach, sprężynach, metalowych i plastikowych beczkach. Wydobywali melodię z wiertarek, szlifierek i pił. (ZoK)

ŹRÓDŁO: www.uml.lodz.pl

Nowoczesny biurowiec w Polmosie

sasza
2009-05-12, ostatnia aktualizacja 2009-05-13 09:57

12 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej jest już gotowe na przyjęcie najemców.

Do tej pory na wybór adresu przy al. Piłsudskiego 76 zdecydowały się cztery firmy. W Forum 76 swoje siedziby otworzą Bank Zachodni WBK, Bank Millennium, doradcy Deloitte i restauracja IQ.

Budowa biurowca trwała tylko rok. Dzisiaj na miejscu starego magazynu i sklepu firmowego łódzkiego Polmosu stoi sześciopiętrowy gmach o czarnej i szarej elewacji. Autorami projektu są Łukasz Królikowski i Krzysztof Wichliński z pracowni Archidea. - Nasz projekt został wybrany w konkursie zorganizowanym przez prywatnego inwestora. Nieczęsto zdarza się, aby w ten sposób wybierano architektów do współpracy. To pierwszy tak duży budynek biurowy, który zaprojektowaliśmy. Wcześniej specjalizowaliśmy się w budynkach użyteczności publicznej głównie dla szkolnictwa wyższego - mówi Królikowski.

- To pierwsza tego typu inwestycja w mieście. Nie brakowało wątpliwości, czy warto w Łodzi inwestować w nieruchomości biurowe - przyznaje Krzysztof Witkowski, prezes firmy Virako, inwestora.

Trudno mu się dziwić. Sąsiednia inwestycja kieleckiego Echo Investment została wstrzymana. Deweloper ma problem ze znalezieniem chętnych na swoje biura. Virako jednak zrealizowało inwestycję, a prezes firmy z optymizmem patrzy w przyszłość. - Wynajęliśmy 40 procent powierzchni biurowej i prowadzimy rozmowy z kolejnymi potencjalnymi klientami. Takich inwestycji nie wynajmuje się od razu - mówi Witkowski.

Firmy, które wynajęły biura w Forum, jeszcze się urządzają. Na razie działa restauracja.

Źródło: Gazeta Wyborcza Łódź

2009-10-19

Nowi najemcy Forum 76

W maju swoje podwoje otworzył pierwszy w naszym mieście biurowiec klasy A – Forum 76. Przez dwanaście miesięcy wznoszono jego mury przy skrzyżowaniu alei Piłsudskiego i Rydza - Śmigłego - głównych tras tranzytowych w Łodzi.

Jego pierwszymi najemcami były dwa banki: Bank Millennium i Bank Zachodni WBK oraz Deloitte, jedna z największych na świecie firm świadczących usługi doradcze i audytorskie.

Do grona najemców Forum 76 Business Centre dołączą Enthone - jedna z wiodących firm galwanotechnicznych, należąca do Cookson Electronics i Vorweck - zajmująca się bezpośrednią sprzedażą ekskluzywnych artykułów gospodarstwa domowego, wyposażenia kuchennego, kosmetyków i dywanów. Enthone przeniesie do Łodzi swoją główną siedzibę ze Skarżyska-Kamiennej. W Forum 76 firma zajmie powierzchnię 135 metrów kwadratowych

W biurowcu najwyższej klasy znajdzie się także filia międzynarodowej firmy Vorwerk. Na powierzchni 235 metrów kwadratowych powstanie biuro sprzedaży.

Forum 76 powstał według najwyższych standardów technicznych. Posiada siedem kondygnacji naziemnych części biurowej oraz cztery w części parkingowej. Ponad 12 tys. m kw. przestrzeni budynku oświetla przede wszystkim światło dzienne. Biura są eleganckie i ergonomiczne – z każdego roztacza się panorama miasta, a klatki są w kolorze ceglanym lub fioletowo-granatowym.

Budynek oprócz dużej sali konferencyjnej na 120 miejsc siedzących lub 180 stojących, recepcji, przeszklonego patio, wyposażony jest we wszelkie udogodnienia np. szybkie windy i parking podziemny na 125 samochodów. Biurowiec jest monitorowany, wyposażony w specjalny system, a bezpieczeństwa strzeże m.in. 40 kamer. (J.Cz.)

ŹRÓDŁO: www.uml.lodz.pl© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom