bank zachodni wbk szczecin
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr

'exhost.pl'
- wydawało mi się, że na tym forum można mieć jedno konto...

- co do Home.pl to....
1. Jest to firma.
2. Prowadzą ją pełnoletni ludzie! (miałem tego nie pisać, ale jak zaczynasz porównywać się do Home.pl)
3. Porównując zniknięcie Home.pl z zniknięciem Exhost.pl to jak jeden do miliona... zresztą... nie jest możliwością, żeby Home.pl zniknęło, bo wykupiło by je np. Nazwa.pl...
5. Home.pl ma bardzo wielu zadowolony klientów... a Exhost.pl ma kilku klientów :)
4. Exhost.pl stoi nadal na Nuh.pl ?

home.pl sp.j.
Plac Rodła 9, 70-419 Szczecin
NIP: 852-21-03-252, REGON: 811158242
KRS: 0000082051

Bank Zachodni WBK SA
41 1090 2268 0000 0001 0063 5577

Informacje wymagane dla przelewów z innych krajów niż Polska:
Kod SWIFT: WBKPPLPP
IBAN: PL41109022680000000100635577

infolinia: 0801 88 55 55
tel: +48.914325555
fax: +48.914325599Nasze konta są bardzo tanie, co zmniejsza ryzyko powaznej straty finansowej.
No i to jest wielki plus! I warto by skorzystać
(ale poczekałbym- może exhost.pl poda na jakim ressleserze stoi, bo jeśli nadal na Nuh.pl to można zaryzykować)

Facet o następujących danych i hasłach: avatar3636@wp.pl, mike3117@wp.pl, Szczecin, Holandia-Venlo, Wademar Piechota, na e-bayu jako automaniak36, misiek3636, paczki do Holandi, pożyczki prywatne, cywilne pod hipotekę, numer konta: 50 1090 1492 0000 0001 0812 1196, Bank Zachodni WBK S.A. BZWBK 3 O. w Szczecinie . To wszystko co o nim jest rozsiane po Internecie. Nie dajcie sie nabrac. Popularna metoda proponowana przez niego. Bardzo miła wymiana e-mailowa, przesłanie dokumentów droga elektroniczną, przedpłata, a potem tyle go widzieli. Facet wielokrotnie zmienia e-maile, więc miejcie się na baczności. TO OSZUST!!!!!

" />Wszystkie osoby z powyższej listy proszone są o dokonanie wpłaty w wysokości 40zł na poniższy numer konta do dnia 10 lipca:

51 1090 1492 0000 0001 0452 9850 Bank Zachodni WBK.

Wąsowski Marcin, Bohaterów Getta Warszawskiego 16/18 70-303 Szczecin.

ZASADY DOKONYWANIA WPŁAT:

-wpłat dokonywać należy najpóźniej do 10.07.2009r
-w tytule przelewu podać należy stronę konfliktu C-Calmlandia, oraz Nick podany przy zgłoszeniu (np. C/Mario 75). Wpłaty bez powyższych informacji traktowane będą jako wpłaty charytatywne.

INFORMACJE DODATKOWE

-Niedokonanie wpłaty jest równoznaczne z rezygnacja z udziału w zlocie.
-Wpisowe nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z uczestnictwa w zlocie.

" />Ośrodek Pomocy Społecznej w Pyrzycach w dniach 27 lipca i 17 sierpnia 2007 roku zorganizował jednodniowe wycieczki do Szczecina. W każdej z wycieczek uczestniczyło 43 dzieci z gminy Pyrzyce. Dzieci obejrzały film "Shrek 3" oraz "Na Fali". Były też inne niespodzianki

Dla niektórych dzieci był to pierwszy wyjazd do kina i było to dla nich bardzo dużym przeżyciem. W wycieczkach uczestniczyły nawet 5 letnie dzieci, które bardzo emocjonalnie przeżyły ten wyjazd.
Powyższe wycieczki mogły odbyć się dzięki środkom finansowym uzyskanym z Fundacji Banku Zachodniego WBK " Bank Dziecięcych Uśmiechów

źródło: pyrzyce.um.gov.pl

BZ WBK Finanse & Leasing oraz BZ WBK Leasing SA są spółkami zależnymi Banku Zachodniego WBK S.A. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

DORADCA LEASINGOWY
(dealerzy samochodowi, dostawcy maszyn i urządzeń w branży rolnej)
Miejscowość: Szczecin
Nr ref. 12/DL/ Szczecin/GW

JEŚLI...
* chcesz rozpocząć zupełnie nowy etap zawodowy w swoim życiu
* lubisz nowe wyzwania sprzedażowe
* potrafisz być przekonujący wobec klientów
* nigdy się nie poddajesz
* jesteś samodzielny
* lubisz prowadzić samochód i znasz MS Office

JEŚLI...
* chcesz promować i sprzedawać produkty Spółki
* chcesz współpracować z producentami, dostawcami maszyn i urządzeń w regionie
* chcesz osiągać uzgodnione cele sprzedażowe
* chcesz obsługiwać całość procesu leasingu wraz z działaniami po-sprzedażowymi
* chcesz prowadzić szkolenia, prezentacje, akcje promocyjne

TO ZAPRASZAMY DO NAS!

Mile widziane osoby posiadające doświadczenie w zakresie sprzedaży leasingu u dostawców i producentów maszyn i urządzeń w branży rolniczej.
OFERUJEMY:
* Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny
* Pakiet szkoleń
* Niezbędne narzędzia pracy (biuro, samochód służbowy, telefon, laptop)
* Możliwość rozwoju zawodowego w ramach grupy kapitałowej Banku Zachodniego WBK S.A.
* Opiekę medyczną

CV I LIST MOTYWACYJNY PRZEŚLIJ NA ADRES:
BZ WBK Finanse&Leasing S.A.
BZ WBK Leasing S.A.
Biuro Regionalne ul. Chlebowa 4/8, 61-003 Poznań lub leasing.kadry@bzwbk.pl
wskazując w tytule wiadomości numer referencyjny.

Bez podania powyższych informacji dokumenty nie będą rozpatrywane.
Termin składania ofert: 14 dni od ukazania się ogłoszenia.

Prosimy o dołączenie klauzuli: ‟Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".
Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
// OFERTA PRACY - INFORMACJA //
Oferta scrawlowana z serwisu gazetapraca.pl
Ogłoszenie opublikowane w dniu 07.12.2009
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

" />http://www.onet.pl

Głosowanie, które okazało się niekorzystne dla wspólnej inicjatywy kierownictwa Lecha i Zarządu Miasta, poprzedziła kilkugodzinna burzliwa dyskusja. Wniosek odrzucono kilkoma głosami.

Prezes Lecha Radosław Majchrzak powiedział, że po wyborze nowej rady wniosek zostanie ponowiony.

Wkładem czyli, aportem miasta, miały być grunty koło stadionu przy ul. Bułgarskiej, które spółka dzierżawiłaby na okres 30 lat. Według wyceny wartość działek oszacowano na 7 milionów 165 tysięcy złotych.

Aportem Lecha miała być jego wartość - wyceniona przez niezależnych ekspertów z Banku Zachodniego WBK na kwotę 9,2 miliona złotych. Projekt zakładał, że miasto będzie miało ponad 43 procent udziałów, a Lech przeszło 56 procent.

Spółka miała pozyskać inwestorów na tych gruntach, a z czasem - prywatnych akcjonariuszy. Pozyskane środki pozwoliłyby na wzrost kapitału i budowę w Poznaniu silnego klubu piłkarskiego. Przedstawiając argumenty, prezes Lecha Radosław Majchrzak mówił też o planach wejścia na Giełdę Papierów Wartościowych.

Od ponad 3 lat władze Poznania były pozytywnie nastawione do odbudowy potęgi Lecha - klubu z 80-letnią tradycję, wpisanego w historię i teraźniejszość miasta. Uznały, że promocja stolicy Wielkopolski przez sport jest jedną z szans budowania jego wizerunku, a dla jej mieszkańców propozycją spędzania wolnego czasu. Wiele wysiłków uczyniło kierownictwo klubu, by trybuny poznańskiego stadionu, który był zamykany ze względu na awantury, znowu się zapełniły. Dzisiaj jest to miejsce, gdzie przychodzi na mecze najwięcej kibiców w Polsce.

Niektórzy radni zarzucili jednak prezydentowi Ryszardowi Grobelnemu, że prowadzi za pośrednictwem Lecha kampanię wyborczą, bo chce ponownie zostać wybrany na to stanowisko. Inni bronili prezydenta tłumacząc, że Grobelny zasiada na trybunach od kilku lat, jest kibicem i sprzymierzeńcem Lecha i za jego kadencji stadion Lecha zyskał status miejskiego, co wymagało wielu działań i rozmów z PKP.

Jeden z radnych zarzucił z kolei wiceprezydentowi Pawłowi Leszkowi Klepce, że w służbowym samochodzie wozi na szybą szalik Lecha i reklamuje prywatny klub. Prezes Lecha odpowiedział, że klub jest stowarzyszeniem non-profit i nie generuje dochodów.

Inny z radnych dawał przykład Szczecina i tamtejszej Pogoni argumentując, że z tego są tylko kłopoty, a skutek jest taki, że klub zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

Za przystąpieniem do spółki agitował m.in. wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Stefan Antkowiak. Przekonywał radnych, że przystąpienie miasta do spółki byłoby dobrym fundamentem do rozwoju klubu i umożliwiłoby jego oddłużenie.

W sezonie tygodniowo rozgrywanych jest w Wielkopolsce 800 spotkań. Antkowiak mówił, że jako wiceprezes PZPN miałby możliwość starania się o rozgrywanie w stolicy Wielkopolski spotkań międzypaństwowych.

Ryszard Grobelny i wiceprezydent Poznania Maciej Frankiewicz, który przyszedł na obrady z szalikiem Lecha wspierali Lecha w trudnych chwilach - argumentował inny radny, który był za przystąpieniem miasta do spółki.

Radosław Majchrzak zwracając się do radnych stwierdził, że nie prosi o pieniądze, tylko o możliwość korzystania z terenów przy stadionie, które leżą odłogiem. "Nie wiem czy to walka państwa z klubem, czy pomiędzy wami samymi. Proszę dać nam szansę" - powiedział.

Po odrzuceniu wniosku Majchrzak dodał, że teraz trzeba się skupić się na grze i wynikach drużyny. Zapewnił, że będzie się starał o ponowienie wniosku za parę miesięcy, gdy będzie już wybrana nowa rada.© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom