banki porównanie lokat
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr

Na stronie znajdziesz oferty bankowe, zarówno dla osób fizycznych, jak i dla firm
: kredyty mieszkaniowe, kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne, fundusze emerytalne,konta młodzieżowe,
karty kredytowe, karty płatnicze, konta osobiste, konta bankowe dla firm oraz inne oferty
Wystarczy wypełnić i wysłać internetowy wniosek.
Następnie skontaktuje się z tobą przedstawiciel banku, który odpowie na wszelkie pytania.

Serwis usługi finansowe prezentuje dla Państwa najlepsze i najkorzystniejsze oferty bankowe w Polsce. Mają państwo możliwość szybkiego i łatwego porównania produktów finansowych dla osób prywatnych jak i dla firm. Na naszej stronie można założyć najlepsze konto bankowe, lokatę, czy też wysłać wniosek o kredyt, a wszystko to przez internet i bez zbędnych kosztów.

Zapraszamy
http://www.uslugifinansowe.biz.pl

W obecnej sytuacji mamy bardzo duży wybór banków. Jednak wybór odpowiedniego dla nas banku nie jest taki prosty jak nam się wydaje. W każdym banku jest inny procent, a zarazem są pułapki, na które należy uważać. Dlatego wybierając bank stajemy przed wielkim dylematem. Musimy zwrócić uwagę na lokalizację banku. Staramy się wybrać taki bank, który jest położony nie daleko naszego miejsca zamieszkania. Zwracamy uwagę na umiejscowienie bankomatów tego banku, gdzie będziemy wypłacać gotówkę.
Ważnym elementem jest prowizja jaką bank będzie pobierał. O wyborze banku dużo decyduje reklama, a w szczególności ludzie którzy reklamują. Na przykład Piotr Fronczewski robi dużą furorę w Getin Banku. Sądzę, że przyciągnie taką reklamą dużo klientów. Oprocentowanie lokat też jest dość wysokie w porównaniu z innymi bankami.
Gdybym miałam wybierać, wybrałabym Getin Bank.

Czym wogóle są obligacje? Otóż : obligacje skarbowe to papiery wartościowe o tak zwanym charakterze dłużnym. Celem emisji obligacji skarbowych jest pozyskanie pieniędzy dla budżetu państwa. Emitent tych obligacji, czyli w tym przypadku skarb państwa, zaciąga pożyczkę u osoby, która kupuje obligacje.

Osoba kupująca wie, na jakich zasadach i kiedy zostaną zwrócone jej pieniądze zainwestowane w obligacje i jak zostanie wypłacony zysk. W tej ostatniej kwestii można mieć do czynienia z dwoma sytuacjami.
W pierwszej emitent z góry zobowiązuje się, że po określonym terminie wypłaci określony procent zysku - są to obligacje o stałym oprocentowaniu.
W drugiej sytuacji emitent nie określa z góry, jaki zysk dokładnie kupujący otrzyma, jednak z góry precyzuje, na jakich zasadach zostanie wypłacone oprocentowanie, np. inflacja plus marża.

Zakup obligacji skarbowych od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem inwestorów (jest wśród nich również wielu przedstawicieli sektora małych i średnich przedsiębiorców), którzy nie przepadają za dużym ryzykiem.
Ponadto w bardzo sytuacji niskiego oprocentowania lokat bankowych, obligacje zdają się być znacznie lepszą i bardziej dochodową inwestycją.
W porównaniu z lokatami terminowymi i książeczkami oszczędnościowymi czy inwestowaniem w akcje jakiś przedsiębiorstw, papiery skarbowe stają się produktem bardziej pewnym i bezpiecznym, bowiem tu gwarantem oszczędności jest Skarb Państwa.

Ponadto przy zakupie obligacji nie trzeba koniecznie posiadać specjalistycznej wiedzy o inwestowaniu, czy znakomitych maklerów trzymających nadzór nad tym, co dzieje się z ulokowanym kapitałem.

Dlaczego warto inwestować w fundusze inwestycyjne?
Inwestowanie w fundusze daje nam możliwość zarobienia pieniędzy przy ograniczeniu ryzyka do poziomu jaki jesteśmy w stanie zaakceptować.

Niezależnie od tego, jaki fundusz wybierzemy, zawsze będziemy mieć zagwarantowane:
1. Usługi doświadczonych specjalistów - o zainwestowaniu naszych pieniędzy będą decydowali specjaliści, którzy wiedzą, w które papiery wartościowe warto zainwestować, aby uzyskać wyższą stopę zwrotu z inwestycji
2. Dywersyfikację portfela - oszczędności, podobnie jak środki zgromadzone przez inne osoby nabywające jednostki uczestnictwa, będą inwestowane w akcje różnych spółek, obligacje i inne papiery wartościowe.
3. Efektywność inwestycji - w dłuższym horyzoncie czasowym fundusze inwestycyjne pozwalają uzyskać wysoką efektywność inwestycji, w porównaniu na przykład do lokat bankowych
4. Płynność - jednostki uczestnictwa funduszu inwestycyjnego możemy umorzyć (wypłacić) w każdej chwili.


Właśnie wrzuciłem na tydzień (lub dłużej) na swoją stronę AdKontekst. Chodzi na zmianę z AdSense (skrypt losuje reklamy którego dostawcy mają się pojawić - 50%/50%). Strona o tematyce finansowej, postaram się za kilka dni wrzucić "pierwsze wrażenia" z porównania.

Wnioski po 2'ch dniach (mam oferowane 50% zysku):
- w porównaniu z AdSense reklamy prezentowane przez AdKontekst są mniej trafne. Tematyka mojej strony to głównie lokaty (i wszystko z nimi związane) i AdSense prezentuje na reklamach głównie oferty lokat banków i instytucji finansowych podczas gdy AdKontekst wrzuca również reklamy kredytów, działek inwestycyjnych na mazurach, ubezpieczeń (!?) etc

- cena za klik jeśli chodzi o reklamy finansowe wychodzi nieco gorzej, niż w AdSense (AdKontekst ~0,19 zł, AdSene [przy kursie dolara 2,9 zł] od 0,2 zł do nawet 1,75 zł za klik).

Testuje dalej.

pl.rec.humor.najlepsze
Re: [polbank] niechciane telefony z ofertami

-----

> Stosunkowo czesto nekany jestem telefonami z polbanku, w porownaniu do
> innych bankow. Oferty 'specjalnie dla mnie' kart kredytowych, kredytow
> odnawialnych, lokat itp. Telefony z centrali jak i z oddzialu.

Ja do tego podchodzę "biznesowo". Bank inwestuje w czas swojego
pracownika, który do Ciebie dzwoni po to by zarobić na tym co Tobie
wciśnie. Zatem szybko informując go, że nie jesteś zainteresowany ofertą
niepotrzebnie zmniejszasz koszty pozyskania klienta - ma czas
zadzwonić do następnej ofiary, którą być może uda mu się naciągnąć.

Moja metoda walki z takim spamem to przeciąganie rozmowy jak najdłużej.
Dopytuj się o szczegóły, drąż temat, później próbuj zejść na inne tematy
- np. wyniki ostatnich meczów :) albo na coś aktualnego w polityce. Pod
koniec rozmowy walnij szczerze, że nie jesteś kompletnie zainteresowany,
produktem, ale fajnie jest tak sobie czasem z kimś pogadać :) i żeby
koniecznie dzwonili częściej, bo strasznie samotny jesteś.

W końcu sami wrzucą Ciebie na czarną listę klientów, do których nie
warto dzwonić.
--
Slaw


Oczywiście, że LUKAS. 0zł za przelewy, 1zł miesięcznie za VISE przy małych obrotach. Dobry fundusz inwestycyjny, upominki na święta. Wg mnie lepsza opcja niż mbank, bo mbank czasem nawala z przelewami, a LUKAS nigdy. :) Nawet sam Mbank na swojej stronie daje porównanie z innymi kontami, które po rozwinięciu ukazuje przewagę LUKASA.:)


a jak komus zalezy na bezpiecznym oszczedzaniu z wiekszym zyskiem, to moze GetIn Bank ? maja oprocentowanie roczne lokat i innych swoich srodkow (certyfikaty ubezpieczeniowe) do 6 - 6.5% ?

Ee tam co to za oszczędzanie. "bezpieczne" a zysk jest znikomy. Więcej się zarobi żebrząc niż z lokaty na małą sumę. Lokata się opłaca jak się ma 10mln, tak to tylko fundusze.;)
Ten post był edytowany przez giancardi dnia: 28 Sierpień 2007 - 16:47

ewentualnie konto w Deutsche Bank:


Konto dbNET - dla internautów

Jeśli jesteś miłośnikiem Sieci i cenisz wygodę oraz nieustanny dostęp do swoich środków przez Internet i telefon, załóż konto internetowe dbNET.

Konto internetowe dbNET oferuje Ci 4 x 0zł, nie płacisz za:

* otwarcie i prowadzenie konta
* dostęp do bankomatów na całym świecie
* przelewy krajowe przez Internet*
* wydanie karty debetowej do rachunku.

Konto internetowe dbNET to same zalety:

* Otwarcie i prowadzenie konta osobistego - 0 zł
* Wypłata gotówki we wszystkich bankomatach na całym świecie - 0 zł
* Przelewy krajowe przez Internet - 0 zł*
* Wydanie karty VISA Electron - 0 zł,
* Obsługa karty VISA Electron 0 zł (w przypadku wykonywania minimum 1 transakcji miesięcznie)
* Dostęp do konta 24 h na dobę przez Internet (db easyNet) i telefon (Teleserwis)
* Niezawodna obsługa oraz bezpieczeństwo zagwarantowane certyfikatami
* W pakiecie konto oszczędnościowe z wyższym oprocentowaniem w stosunku do oferty standardowej
* Atrakcyjnie oprocentowane lokaty, dodatkowo o 0,25% wyżej w stosunku do lokaty tradycyjnej

*nie dotyczy przelewów SORBNET

źródło: strona www. tegoż banku

trzeba by się przejść po bankach i porównać oferty, chyba że forumki mają konta w różnych bankach i podzielą się spostrzeżeniami.

[ Dodano: 2010-07-21, 14:27 ]


Równie dobrze mozna by podać inny przykład mądrego teoretyzowania - jeśli pojawił się pierwszy cżłowiek to niedługo będzie tyle ludzi na świecie że umrzemy w ścisku wg teroii przez Pana przytoczonej - czy tak będzie rzeczywiście- chyba raczej nie - mamy niż demograficzny. Ale dlaczego nie wymrzemy na skutek ścisku - bo istnieje zbyt wiele niewiadomych w tego typu kalkulacjach, zbyt wielka ilość zmiennych, sytuacji niemożliwych do przewidzenia nawet w rozważaniach teoretycznych
Po pierwsze wielkości zaludnienia nie możemy porównać do wielkości zgromadzonych pieniędzy na lokacie/koncie. Dlaczego? Bo ludzie również umierają i rachunek jest nieproporcjonalny jak w proporcjonalnym rachunku obliczania gromadzonych oszczędności. Jednak zdaje się ze zmienna jest stopa procentowa, choć i tak jest in plus.
Po drugie jeśli jest wiele zmiennych niezależnych od siebie (najlepiej nieskończenie wiele) to można skorzystać z rozkładu prawdopodobieństwa jakiegoś zjawiska. Chyba że źle zrozumiałem intencje piszących poprzedników.

Banki nie zawsze muszą upaść akurat teraz. Mogą upaść za miesiąc, rok czy za 100 lat. Poza tym to zależy od tego jak kombinują i jak kalkulują zyski.
Banki upadły bo było za dużo kredytów, których ludzie nie spłacali bo nie mieli pieniędzy na spłatę.

Rozwazania teoretyczne nie zawsze się sprawdzają, ale sa pożyteczne. Najgorzej jak praktyka spotyka się z teorią© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom