Bar Doda zdjęcia z programu
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr

Cytat:
Setki/tysiące ludzi siada przed telewizorem czekając na program typu Bar lub Big Brother. Są zniecierpliwieni, bo wczoraj uczestniczyli w głosowaniu wysyłając setki SMSów na Bogusława żeby został w programie. Wiedzą, że tylko SMS za 5 złotych może pomóc Bogusiowi. Jeśli odejdzie, poleją się w programie łzy i show straci jednego uczestnika. Uwaga - wreszcie zaczyna się program. Jeszcze tylko w międzyczasie 8 reklam, 20 minut niepewności i zniecierpliwieni fani dowiedzą się jaki jest wynik głosowania.
To się nazywa naiwność.
Jeśli chodzi "Big Brother" czy ten co był emitowany na Polsacie przez Krzysztofa Ibisza gdzie tam występowała dzisiejsza Doda (zapomniałem nazwy), ale oglądałem to. Wyobraż sobie, że nie wysyłałem sms-ów i wcale nie byłem zniecierpliwiony na to co się tam stanie. Miałem w czterech literach kto teraz odejdzie, a kto zostanie. Poprostu czasem z ciekawości zajrzałem i nic poza tym. Czy to również jest naiwność??? Chyba raczej nie. A z twojego poprzedniego posta zrozumiałem, że samo oglądanie tego typu widowisk to naiwność. A tak nie jest.

Cytat:
Na statystykach się nie zarabia ... Bezpośrednią odemnie nie biorą pieniędzy, ale dokładniej wytłumaczył to Live jak to działa. I to jest prawda. Ale z tego powodu nie będę rezygnował z zaspokojenia swojej ciekawości. :cool:

Cytat:
Nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz (...) Myślisz, że obejrzałem to idiotyczne show lub zdjęcia :?: Pewnie nie oglądałeś tego widowiska na żywo bo jesteś gorącym przeciwnikiem tego typu pomysłom. No cóż każdy lubi co innego według własnego uznania. :roll: A nie będę sam w stanie ci zmienić spojrzenia na tego typu rozrywki. :wink:

wrażenia ...
  Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2 W tym roku przypada 35 - lecie browaru w Nośovicach dlatego też na tegorocznych obchodach - " Radegast den " ma być specjalnie:
- dwie sceny ( jedna dla gwiazd, druga dla gospody... )
- specjalne zabawy i konkursy ( także dla dzieci )
- specjalne piwo ma być warzone - specialny kvasnicovy leżak - oprócz innych dostępnych w browarze
- specjalnie będzie można zwiedzić browar
- gości będzie woził specjalny pociąg
- będą specjalne gadżety
- inne

A wszystko to pod nazwą Velky Radegast Den w Nośovicach w/g www.radegast.cz oraz " Beskydy tourist info " i Info. w Czeskim Cieszynie.

Nośovice sprawdż na planie: www.mapy.cz
I było j.w.

Razem z Artk31 uderzyliśmy na Nośovice.
W Cieszynie było Brackie ( Bar Domino ) za 2,60 zł. / 0,5l, zaś w Czeskim Cieszynie Zwettler w " Expresso " za śmieszne 23 kć / 0,5l.
Oczywiście wymiana pieniążków ( 100 kć = 13,40 zł. ) i " na bal " do Nośovic.

Podjechaliśmy do miejscowości Dobra. Tam czekał już na nas " specjalny zabytkowy pociąg parowy " :) który kursował na trasie :
Nośovice - ( Frydek - Mistek ) - Ostrava w cenie od 40 do 80 koron " tam a zpet " - młodzież do lat 15 oraz specjalni goście podróżowali za darmo.
Nam też się udało nie płacić bo powiedziałem, że jestem z tych Tychów i " Tyskie " :D , lecz " Tyskie " znają tylko w Browarze ( bardziej piłkę kopaną ).

Wjechaliśmy do Browaru w Nośovicach, zaś impreza obejmowała cztery sceny nieprzeszkadzające sobie ( A - D ) oraz dla V.I.P. - ów.
Sceny zostały usadowione w sąsiedztwie Browaru w/g programu ( biesiadna, rockowo - rozrywkowa, sportowo - D.J. , dziecięca )
i planu który każdy z uczestników dostawał ( papierowa korona Radegasta ). Było dużo miejsc siedzących, namiotów oraz parasoli.
Wszędzie panowała rodzinna atmosfera, było czysto i wzorowa informacja !.
Podczas imprezy serwowano różne popularne jadła do piwa ( serki, kiełbaski, szynki, żeberka i inne ) w cenie od 20 - 100 kć.
Były też stoiska z pamiątkami i słodyczami ( serca piernikowe z Ołomuńca i " uszy " oraz cukierki z waflami ... ) oraz różne " destylaty " i pitny miód.

Piwo dostępne na R.D. ( za 0,5l ):
Radegast 10 - 13 kć.
Radegast 12 - 15 kć.
Radegast Birell - 13 kć.
Radegast Kvasnicove - 15 kć. - przy zakupie tego piwa otrzymywało się pamiątkową " złotą " monetę ( " tysiaki " były nieważne ! :D )
Piwa bdb ( jak to na festynach ), szczególnie to ostatnie.

Za 20 kć. / os. ( bez degustacji piwa na wieży ) zwiedziliśmy Browar - przestrzenne hale i czysto, produkcja to 2 mln hl piwa / rok, tradycja i przyjemna atmosfera ...
Póżniej było losowanie w/g nr na waflu ( takie koło fortuny ) ale nam szczęście nie dopisało :( - można było wylosować koszulki, czapeczki i inne.
Każdy z uczestników wycieczki w Browarze otrzymywał pamiątkowy dyplom ( laminowany ).

Podczas imprezy czynny był firmowy sklep BN z gadżetami, gdzie można było zakupić także : długopisy, kufle, koszulki i inne.
Gadżety w cenach od 5 kć. ( reklamówki ), 50 - 120 kć. ( kufle ), 120 - 250 kć ( koszulki ), do około 1000 kć. ( torby i plecaki ).

Impreza cykliczna - ta na 35-lecie B.N. - godna polecenia , było lekkodeszczowo i zimno, ale radośnie. :)
www.radegast.cz

Póżniej nasz powrót przez Frydek - Mistek i Cieszyn, i też było piwo : Kelt, Velvet ... ciemne i jasne - ale to już mało ważne. :stout:
( c.d.n. jak będą zdjęcia, a może kolega Artk31 coś doda ? )© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom