Bar program rozrywkowy Polsat
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr

ja Wam powiem tak, ze tyle rzeczy jest smiesznych..ze az to wszystko zapominam!! dzsiiaj np. bawilam sie na przeriwe zkolezankami w Bar(ale wiecie kiedys byl taki program rozrywkowy na Polsacie !! tyrytytyty tyrytyty łoł!! iiiii..Ramona Starska!!(autografy po przerwie) Daje plusa Dance dlatego, ze zastyga na lekcji!!Plus dla Danki!! xD hah xD oO' no i tego no..^^

nr 33 z 08.02.2002 r.

"BAR" ROZPOCZĘTY!

2 marca w Polsacie startuje widowisko rozrywkowe "Bar". Weźmie w nim udział 12 osób. Przez trzy miesiące, śledzeni przez kamery, będą prowadzić bar w centrum Wrocławia. Zwycięzca dostanie w nagrodę mieszkanie w Warszawie. "Bar" nie będzie typowym reality show. Jego uczestnicy będą mieć kontakt ze światem zewnętrznym będą korzystać z telefonów i oglądać się w telewizji, spotykać się z przyjaciółmi.

Do udziału w programie, który poprowadzi Krzysztof Ibisz, zgłosiło się ponad 16 tysięcy osób. Po licznych castingach i testach pozostało 20 osób. 30-letnia Magdalena Babiarz z Wrocławia zgłosiła się, bo chciała sobie w ten sposób zrobić prezent na trzydzieste urodziny. - Wiem, że ten rok będzie magiczny - zapewnia Magdalena. Magia już zaczęła działać, bo jak inaczej określić szansę na udział w "Barze"?

20-letni Roman Szewczyk ma doświadczenie w prowadzeniu baru. Wspólnie z przyjacielem miał własny lokal w Nowym Targu. Od trzech miesięcy pracuje w jednym z krakowskich barów. - To będzie bardzo ciężka praca - zapewnia Roman. Program "Bar" produkowany jest na licencji szwedzkiej firmy Strix Television AB. W Polsce producentem jest wrocławska Grupa ATM producent m.in. "Dwóch światów".

czyli teraz liczy sie pusta rozrywka przeplatana nagimi elementami pod prysznicem :> ? Big Brother to swego rodzaju sposób na zbadanie jak zachowa się grupa ludzi w zamknięciu, ale czy te osoby serio są takie ciekawe ? są takie jak ty, ja, twoi znajomi ? ja bym się obraził jakby ktoś powiedział, że to odzwierciedlenie typowego polaka

do takich programów biorą osoby kontrowersyjne - patrz bar czy inne wymysły polsatu - ale co poza marną rozrywką dla mas to oferuje ? moim zdaniem zero edukacji - cofa w rozwoju bardziej niż teletubisie

04.03.2002 r.

KRZYSZTOF IBISZ ZAPRASZA DO BARU!Do tego baru będzie można wpaść nie tylko na drinka czy kawę, by spotkać się z przyjaciółmi i mile spędzić czas, ale także po to, by pokazać się całej Polsce. Tylko w widowisku rozrywkowym "Bar" kamery i mikrofony przez całą dobę będą śledziły klientów i pracowników lokalu. Niecodziennym "monitoringiem" zajmie się Polsat, a całość poprowadzi Krzysztof Ibisz - gwiazda pośród specjalistów od tego typu programów, a zarazem jeden z laureatów tegorocznych "Telekamer".

Jest Pan wybrańcem publiczności tegorocznego plebiscytu "Telekamery". Jakie to uczucie być tym ukochanym?

Było to dla mnie naprawdę zaskoczeniem. Stawiałem na Rudiego Schubertha albo Roberta Janowskiego. No cóż, myślę że to popularność "Życiowej Szansy". Od 18 miesięcy cieszy się największą oglądalnością spośród wszystkich teleturniejów w Polsce.

Przed nami kolejna szansa, zobaczyć Pana w nowym programie "Bar". Już w marcu Polsat rozpoczyna jego emisję.

Tak. To program rozrywkowy zawierający elementy telenoweli dokumentalnej oraz reality show. 13 osób, specjalnie wybranych do tego projektu, prowadzi bar w centrum miasta. Mieszkają w domu na peryferiach Wrocławia. Jeżdżą do pracy, załatwiają codzienne sprawy. Zawsze jednak towarzyszy im kamera. Oglądamy więc historię ludzi nie wyizolowanych, lecz żyjących w zwykłej rzeczywistości. Do baru przychodzą zwyczajni ludzie, a nie selekcjonowani przez ekipę produkcyjną. Każdy z państwa może być gościem tego lokalu. Wpaść, napić się, pogadać o tym, co go interesuje. Przedstawimy więc historię ludzi z baru oraz relacje, jakie będą pomiędzy nimi zachodziły...

Co zdarzyć się może w tym programie?

Wszystko! Naprawdę wszystko. Różne bywały losy "Baru" w różnych krajach, ale zawsze był on świetnie oglądany. W Szwecji to absolutny hit. Widziałem ten bar, żyjący, pełen ludzi. Goście przychodzący tam na drinka prowadzą dyskusje, lub inspirują ciekawe wydarzenia kulturalne. To naprawdę wspaniałe miejsce!

W restauracjach zdarzają się jednak różne sytuacje. Czy ktoś nad tym panuje?

Tak, uczestnicy programu, no i ja. Będziemy dbali, aby wszystko szło w dobrym kierunku. Chcę, żeby miejsce to cieszyło się popularnością, przychodzili tu świetni ludzie, a także gwiazdy.

Jak rozpowszechniany jest ten program?

Licencję tę sprzedaje szwedzka firma Strix. To program bardzo popularny na świecie. Jednak w każdym kraju wygląda on zupełnie inaczej. Na przykład w Szwecji to bar luzacki, bardzo młodzieżowy. Nie jest to miejsce dla "tych z pieniędzmi", to bar dla każdego. Natomiast w krajach Ameryki Południowej pod lokal podjeżdżają limuzyny. Panie w futrach, eleganckich kreacjach, panowie w smokingach. To bardzo ekskluzywny bar. Żeby do niego wejść, trzeba być naprawdę bogatym! Jest na takim poziomie, jak życie, które oglądamy w telenowelach latynoamerykańskich.

A u nas, na jakim będzie poziomie?

Na pewno nie na takim, jak w Ameryce Południowej.

Czyli nie jest to sposób na zarabianie pieniędzy?

Jest to sposób na zarabianie, ponieważ zadaniem uczestników jest osiągnięcie sukcesu finansowego. To jedno z zadań, które muszą wykonać. Chcemy, aby widzowie przed telewizorami, jak i ci pracujący w środku, zetknęli się z normalnym zarabianiem pieniędzy.

Czym różni się "Bar" od innych programów z serii reality show?

To ma być widowisko rozrywkowe z elementami reality show oraz telenoweli dokumentalnej. Tytułowy bar jest miejscem prawdziwym. Znajduje się bowiem przy ul. Świdnickiej, w podziemiach centrum handlowego Solpol. Tym razem uczestnicy nie są odcięci od świata zewnętrznego i każdy z widzów może odwiedzić to miejsce.

A co będzie, jeśli goście przyzwyczają się, bar będzie prosperował a tu... zakończy się emisja programu?

Każdy program TV ma swoją żywotność. Różnie to bywa, niektóre trwają rok, inne 10 lat. Zobaczymy, jak będzie tym razem.

Czy program będzie mógł mieć kilka edycji?

Na to pytanie nie jestem w stanie odpowiedzieć. Wiem natomiast, że nasz bar będzie na pewno otwarty przez cały najbliższy rok.

Rozm. Małgorzata Jędrzejczyk© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom