bar Sheraton Warszawa
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr

Dość znany w Warszawie bar w hotelu Sheraton. Klienci to w większości biznesmeni lokalni i przyjezdni, pracownicy nie tylko okolicznych biur. Oczywiście mnóstwo obcokrajowców. Polecam go nie ze względu na jedzenie i napoje (choć drinki są dobre a steki, sałatki i kilka innych pozycji z karty nie ma się czego wstydzić). Co jest więc godnego uwagi?

Z wyjątkiem poniedziałków, gra na żywo kapela. Są to prawie zawsze niezłe grupy zza wielkiej wody, grające standardy rocka i nie tylko. Wieczorem od czwartku do soboty zbiera się niezły tlumek, ludzie tańczą, sprawdzeni goście czasem coś zaśpiewają (nie bójcie się, to nie karaoke), a kelnerki zatańczą. Atmosfera jest fajna, można poznać ciekawych ludzi z całego świata. Miejsce fajne na wypad ze znajomymi, jeśli nie chcecie iść do typowego klubu lub knajpki, ale bez większych problemów można przyjść samemu i znaleść towarzystwo do ciekawej rozmowy lub zabawy. Uwaga - nie ma rezerwacji, ale i tak większość ludzi się kręci lub stoi przy barze.

Kolejną zaletą jest położenie przy Pl. Trzech Krzyży, a w okolicy jest wiele miejsc, do których można się przenieść, jeśli się coś nie spodoba.

Jedyny minus to niestety ceny. Zarówno jedzenia, jak też drinków. Są typowe dla hoteli z większą liczbą gwiazdek i nie powinno się oczekiwać wielu rzeczy w cenie poniżej 20zł. Mimo to polecam.


Bolesława Prusa 2
Telefon: +48 (22) 450 6707
http://warszawa.someplace-else.pl

Warszawski Sheraton wprowadza nową ofertę - apartamenty mieszkalne

<SCRIPT language=Javascript1.2 type=text/javascript> function prn(a) { if (a == '') { document.write(a); }} prn('Warszawski Sheraton, Warsaw, apartamenty mieszkalne, w hotelu, hotel, mieszkania, mieszkanie, w hotelu, oferta') </SCRIPT>Od września 2009 roku w ofercie hotelu Sheraton Warsaw dostępnych będzie 5 przestronnych i w pełni wyposażonych apartamentów mieszkalnych.
Apartamenty<NBSP></NBSP> o powierzchni od 82 do 110 mkw wyróżnia wyjątkowy design, połączony z funkcjonalnością. Mieszkania oferują sypialnię, salon z jadalnią, łazienkę, przestronną garderobę oraz w pełni wyposażoną kuchnię. Istnieje również możliwość powiększenia <NBSP></NBSP>apartamentu<NBSP></NBSP> o dodatkową sypialnię.

Goście mieszkający w apartamentach będą mogli również korzystać ze wszystkich dodatkowych usług <NBSP></NBSP>hotelu, takich jak Link@Sheraton, oferujący stanowiska komputerowe i dostęp do internetu, bezpłatny dostęp do centrum fitness, internet w mieszkaniu, czy usługi pralnicze w atrakcyjnych cenach.

Hotel Sheraton Warsaw jest zlokalizowany w centrum Warszawy. Posiada 350 pokoi, 12 sal konferencyjnych, 2 restauracje, bar, kawiarnię oraz fitness center. Sheraton Warsaw Hotel zarządzany jest przez sieć Starwood Hotels & Resorts, która obecnie posiada w Polsce 6 obiektów: Sheraton Warsaw Hotel, Sheraton <NBSP></NBSP>Kraków<NBSP></NBSP> Hotel, Sheraton Poznań Hotel, The Westin Warsaw, Le Meridien Bristol oraz najnowszy - Sheraton Sopot, Conference Center & Spa.<SCRIPT type=text/javascript charset=iso-8859-2><!-- var nsix_params = new Object(); nsix_params.fcolor = '#3c5';// nsix_params.adareas = ['intertext1'];// document.write('<scr'+'ipt type="text/javascript" charset="iso-8859-2"'+' src="http://adsearch.adkontekst.pl/akon/intext_spliter?prid=17&caid=85462&ns='+(new Date()).getTime()+'"'+'></'+'scri'+'pt>');//--></SCRIPT><SCRIPT type=text/javascript charset=iso-8859-2 src="http://adsearch.adkontekst.pl/akon/intext_spliter?prid=17&caid=85462&ns=1253101676000 "></SCRIPT>© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom