barbiee Gry dla dzieci
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr


Czy mozecie mi polecic jakies gry ktore mogly by zainteresowac 7 letnia dziewczynke? Wiekszosc gier nawet tych dla dzieci to glupawe strzelaniny albo zrecznosciowki. Czy znacie jakies tytuly specjalnie dla dziewczyn?


Ja swojej corce kupilam gry z o barbie. Bawi sie lalkami wiec z zainteresowaniem podeszla do barbie w komputerze. Ma gry o przygodach syrenki i o barbie z jeziora labedziego. Najbardziej spodobal sie jej jednak salon pieknosci w ktorym moze przebierac do woli wirtualne lalki zmieniac im fryzury, makijarz w zaleznosci od okazji. Jest zachwycona!
kasia

A to już zmienia stan rzeczy. Jako dorosłe dziecko alkoholika moge się wypowiedzieć na temat tego co chciała kiedyś mała dziewczynka z pijackiego domu.
Też niewiele chcałam bo nawet nie wiedziałam co można chcieć. Jednak marzyłam o czyms co mnie odciągnie od awantur, pijącego towarzystwa. Coś co pozwoli mi zejść z oczu rodzicom ale też coś takiego bym sie czuła komuś potrzebna. Skomplikowane-prawda?
Ksiażki, zgadywanki, gry...odpadają. Nikt z nią nie będzie siedział, nie będzie czytał, pomagał, podpowiadał... niestety . Kosmetyki też odpadają bo prawdo podobnie rodzice o nią, jak i o siebie nie dbają, więc ona sama nie będzie wiedzieć co z tym robić. W tej sytuacji najbardziej odpowiednie są chyba zabawki. Tego z pewnością nie ma za wiele a jesli ma to pewnie byle co.
Sama jako dziewczynka dostałam -od pewnej wczasowiczki francuski- duży, drewniany domek dla lalek z wyposażeniem i lalką barbi. Wtenczas to był cud świata-lalka bogaczy! Mam ten zestaw do dzis!!! Moze uboższy o stół i krzesła i 2 ścianki domu, które sie połamały ale jest łóżko, kołyska, szafka, kuferek....i lalka z ubraniami. Dziś bawi się tym moja córka a ja mam ogromny sentyment do tych zabawek. Sorki za ten sentymentalny akcent .

A pamiętacie może "Koło Fortuny" ?
Teleturniej ten nadawany był w latach dziewięćdziesiątych w TVP2. Prowadził go Wojciech Pijanowski wraz z hostessą Magdą Masny. W późniejszym okresie program prowadzili znani aktorzy: przez krótki czas Andrzej Kopiczyński, a później do zakończenia emisji programu Stanisław Mikulski. W Teleturnieju brały udział 3 osoby. Uczestnicy kręcili kołem fortuny aby trafić na pola z kwotami pieniężnymi bądź też na pole "bankrut" lub "strata kolejki". Gra polegała na wyborze liter i odgadywaniu haseł analogicznie do gry w wisielca, przy czym każda odgadnięta litera nagradzana była pewną kwotą pieniężną wylosowaną uprzednio na tytułowym kole. Błędnie obstawiona litera oznaczała utratę szansy i przekazanie gry w ręce kolejnego zawodnika. Kiedy pojawiła się większość liter, można było odgadnąć hasło. Hasła miały kilka kategorii: POSTAĆ, OSOBA, CZYNNOŚĆ, RZECZ. Osoba, która odgadła hasło mogła skorzystać z wygranych wcześniej pieniędzy wydając je w "Sklepiku Koła Fortuny" gdzie były do zakupu różne przedmioty np. bardzo popularne wtedy lalki Barbie dla swoich dzieci . Osoba, która zdobyła najwięcej pieniędzy brała udział w finale gdzie musiała odgadnąć ostatnie hasło do którego prowadzący podawał odpowiedź. W finale nagrodą główną zawsze był samochód. Po zakończeniu teleturnieju pokazywana zawsze była tablica z kilkoma odsłoniętymi literkami, a prowadzący podawał podpowiedź i można było oczywiście zadzwonić pod podany numer telefonu, podać hasło i wygrać nagrodę. tutajpoczkategori© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom