Hity Muzyczne lata 2007
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr


No ja chciałbym usłyszeć muzykę lat 90tych Skoro były utwory lat 60tych, 70tych i wczoraj 80tych to czas na lata 90te W ogóle mogli by zrobić taki koncert w którym wystąpiły by ikony muzyki polskiej ostatnich niemal 20 lat (1990 - 2009)

No no myślałem o koncercie z lat 90, ale Twój pomysł jest lepszy Lata 90te to kolejne wielkie przeboje, kolejne hity, przyprawione jeszcze muzyką początku XXI wieku: myślę, że koncert byłby zjawiskowy! Tylko dlaczego napisałeś, że...

wystąpiły by ikony muzyki polskiej
...jeśli koncert miałby trzymać się schematu z lat 2006,2007,2008 to powinny wystąpić gwiazdy zagraniczne. Chociaż polskie też moga być, ale niewiele.

W tym roku wg mnie nie wykorzystano w pełni możliwości, lata 80te to pewnie więcej przebojów, hitów, można było zaprosić więcej gwiazd i wydłużyć czas antenowy.

" />Telewizja Polska zrezygnowała z organizowania w tym roku swojego festiwalu w Operze Leśnej


Nie oznacza to jednak, że projekt imprezy został definitywnie zarzucony - czytamy na stronie www.wirtualnemedia.pl.

- Telewizja Polska pracuje nad nową formułą festiwalu piosenki z udziałem zagranicznych gwiazd. Będzie ona nawiązywała do powstającej obecnie koncepcji programów rozrywkowych, które pojawią się od września w jesiennej ramówce TVP – informuje Aneta Wrona, rzecznik prasowa TVP.

Telewizja Polska w komunikacie podkreśla, że w tym roku przygotowała na lato dla swoich widzów szczególnie bogatą ofertę koncertów i wydarzeń kulturalnych. Wśród nich będzie m.in. Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu, cykl koncertów Hity na czasie, Mazurska Noc Kabaretowa w Mrągowie, Kabareton Koszaliński czy Festiwal teatralny „Malta”.

„Festiwal Jedynki” w Sopocie został po raz pierwszy zorganizowany w sierpniu 2005 roku jako odpowiedź na Sopot Festival do którego prawa, należące od początku istnienia tej imprezy do TVP, przejęła wtedy telewizja TVN. Drugi i na razie ostatni „Festiwal Jedynki” odbył się w 2006 roku.

Pomimo wycofania się Telewizji Polskiej z planów swojego festiwalu, spragnieni muzycznych przeżyć widzowie będą mieli jednak czego posłuchać i co obejrzeć. W tym roku w sopockiej Operze Leśnej odbędą się dwie imprezy komercyjnych stacji. W dniach 8 – 11 czerwca Polsat po raz piąty zoraganizuje Sopot TOPtrendy Festiwal, zaś w dniach 31 sierpnia – 2 września odbędzie się wspominany już Sopot Festival 2007, organizowany przez TVN.

lipa

AndrĂı  Tanneberger, pseudonim ATB (ur. 26 lutego 1973 we Freibergu w Niemczech) – DJ, muzyk i producent muzyczny tworzący muzykę elektroniczną. W 1984 roku wyruszył wraz z rodzicami w poszukiwaniu lepszych perspektyw, kierując się na zachód Niemiec. Andrè produkował muzykę od wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Był założycielem i producentem projektu Sequential One, w skład którego oprócz Jego samego wchodzili również: holenderski DJ i producent Woody van Eyden, DJ Spacekid (Ulrich Poppelbaum) oraz belgijska modelka i wokalistka, Morpha. Przełom w jego karierze nastąpił wraz z nagraniem "9pm (Till I Come)", już pod pseudonimem ATB.

ATB ma na swoim koncie wiele sukcesów. Można do nich przede wszystkim zaliczyć występy na całym świecie – zarówno w mniejszych klubach, jak i na różnych festiwalach. Jego produkcje grają wszystkie większe rozgłośnie radiowe w Europie. W 2005 roku zajął 9. miejsce na liście DJmag Top 100 DJs magazynu DJmag[1], w roku 2006 miejsce trzynaste[2] a w 2007 26[3]

W 2005 roku odwiedził halę Arena w Poznaniu oraz festiwal Dance Lake Event w Bytowie. W roku 2006 zagrał już w Silver Clubie w Bielsku-Białej, w Poznaniu oraz podczas festiwalu Soundtropolis w Podzamczu. AndrĂı  zaprezentował swoje umiejętności także na imprezie Sensation White we Wrocławiu, która odbyła się 28 października 2006 roku. Pojawił się również 25 kwietnia 2008 roku w klubie Space w Warszawie, w klubie Discoplex A4 w Pietnej 6 czerwca 2008 roku oraz na festiwalu Global Gathering w Poznaniu dzień później.

W roku 2007 wraz z Heather Novą stworzył piosenkę "Renegade", która znalazła się w albumie Trilogy, który wcześniej miał mieć nazwę "Justify" pochodzącą od nazwy pierwszego utworu na płycie. Jednym z hitów lata 2007 stał się drugi singel z tej płyty: Feel Alive.

1 maja 2009 roku światło dzienne ujrzy najnowszy album ATB o nazwie Future Memories.© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom