Hity na Czasie Szczecin ESKA
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr

„Hity na czasie” w TVP2

http://w3.medialink.pl/pliki/370.gif Od 10 czerwca telewizyjna Dwójka emitować będzie cykl „Hity na czasie”, na który złoży się 8 letnich koncertów organizowanych wspólnie z Radiem Eska, m.in. w Szczecinie, Gdańsku, Krakowie i Zielonej Górze.

Tegoroczna edycja ma mieć interaktywny charakter - planowany jest konkurs sms-owy i audiotele, w którym widzowie będą głosować w trakcie trwania koncertów na ich zdaniem najlepszy przebój tegorocznej trasy koncertowej.

Pierwszy z koncertów cyklu "Hity na czasie” transmitowany będzie ze Szczecina, gdzie wystąpią m.in. Infernal, September, Stereoliza, Sylver, Jeden Osiem L, Jay Delano i Patrycja Markowska. Podczas kolejnego, w Białymstoku, 24 czerwca zaśpiewają: Akcent, MILK INC, Bodies Without Organ, Danzel i Sophie Ellis Bextor.

Koncerty odbywać się będą w niedzielę, w dwóch 45-minutowych częściach - o 21 i 21.55. "Hity na czasie" odwiedzą największe polskie miasta - Szczecin (10 czerwca), Białystok (24 czerwca), Wrocław (8 lipca), Gdańsk (22 lipca), Szczecin (5 sierpnia), Bydgoszcz (19 sierpnia), Kraków (2 września) i Zielona Góra (16 września).


Wszystkie imprezy poprowadzą: Paweł Pawelec i Marcin Bisiorek z Radia Eska oraz prezenterzy Dwójki - Dorota Welman i Marcin Prokop. W trakcie finałowego zielonogórskiego koncertu ogłoszone zostanie nazwisko laureata tegorocznej edycji programu.

info:http://www.medialink.pl/media/?telewizja/&kat=5&id=36603


VA - ESKA Hity Na Czasie 1 (Szczecin 10.06.2007)
Rip Date.: 2007-06-14
Artist...: VA
Album....: ESKA Hity Na Czasie 1 (Szczecin
Label....:
Genre....: Pop
Website..:
Source...: CD
Encoder..: LAME 3.97 -V2 --vbr-new
Quality..: 188kbps / Joint Stereo
Tracks...: 5
Size.....: 24.45 Mb
t r a c k l i s t
1 September - Looking For Love (Radio 3:24
Version)
2 Infernal - Self Control (Radio Edit) 3:16
3 Sylver - Lay All Your Love On Me (Radio 3:29
Mix)
4 Jay Delano - Close To You (Radio Edit) 3:31
5 Stereoliza - When You're Here 3:33
min total > 17:13


Kod: http://rapidshare.com/files/37246751/VA-ESKA_Hity_Na_Czasie_1_2007-B2R.rar

Sory ,że nie na temat , ale mam pytanie -Czy eska planuje kiedykolwieg nadawać ze Szczecina ? ciekawy jestem .

Szymon dojaś napisał :Kiedyś w Krakowie zawsze wybierałem Blue FM - była to jedna z najlepszych stacji w Polsce. Obecnego Regionu nie słyszałem, ale z sygnałów od innych Czytelników podejrzewam, że jest podobny do Eski

Jestem fanem eski i nie zgadzam sie z tym poglądem ,że Blue FM jest w stylu Eski .
Słuchając Eski Wrocławskiej czy Szczecineckiej ( nie Szczecińskiej , bo nie ma takiej ) naprawde leciały hity na czasie . owszem , niektóre eski mają ,,odchyły'' np . Eska gorzów , która jest rzeczywiście jak Blue FM. Eska gorzów przypomina szafe grajacą , ale inne są w poządku .[/quote]

Basshunter, właściwie Jonas Erik Altberg (ur. 7 listopada 1984 w Halmstadzie) – szwedzki DJ.

Jonas zaczął przygodę z muzyką w wieku 19 lat, komponując w programie komputerowym FL Studio. Jego taśmy demo szybko zyskały uznanie w Internecie, co doprowadziło do podpisania kontraktu z wytwórnią Warner Music. Jego debiutancka płyta to The Bassmachine. Najbardziej znany jest jednak z debiutowego utworu "Boten Anna", który opowiada o bocie o imieniu Anna z kanału IRC. Piosenka ta doczekała się remiksu, który jest wykonywany przez zespół disco polo Cliver pod tytułem "Lekarstwo na gorzkie łzy". Drugi jego znany utwór to "Vi sitter i Ventrilo och spelar DotA" – piosenka o modzie na grę Warcraft III Defense Of The Ancients (w skrócie "DotA"). Trzecim singlem jest wynik współpracy z zespołem Patrik & Lillen, czyli piosenka "Vifta Med Händerna". Jego druga płyta o nazwie LOL <(^^,)> zyskała dużą popularność głównie na skandynawskich rynkach muzycznych.Ciekawe jest to że chociaż choruje na zespół Tourette`a to choroba się nie objawia.

Basshunter po raz pierwszy pojawił się w Polsce 8 lipca na wrocławskim rynku gdzie zaśpiewał "Boten Anna" i "Vi Sitter I Ventrilo Och Spelar DotA" podczas imprezy "Hity na czasie", a 5 sierpnia wystąpił w Szczecinie podczas finału regat Tall Ships' Races 2007. 16 sierpnia 2007 roku Jonas po raz 3 zaśpiewał swój koncert na "Hitach Na Czasie" w finale. Pojawił się również z kilkoma utworami na wrocławskim Rynku w trakcie koncertu sylwestrowego 2007. Podczas gali Eska Music Awards w kwietniu 2008 otrzymał statuetkę za Radioaktywny Hit Roku. 15 czerwca 2008 wystąpił na Dniach Sosnowca, a 21 czerwca dał koncert w Lipsku w ramach I Nadwiślańskich Spotkań Medialnych. 31 sierpnia ponownie wystąpił w "Hitach Na Czasie".

Jego najnowszymi utworami są "Please Don't Go" – kolejny singel artysty, "All I Ever Wanted", "Camilla", "Ellinor" oraz "Angel In The Night". Inne znane utwory Szweda to "Now You're Gone", "Beer In The Bar" – stworzony specjalnie dla serwisu internetowego MySpace oraz "I Can Walk On Water I Can Fly". Basshunter nie próżnuje. Utworzył specjalną próbkę utworów muzycznych, które są na jego najnowszej płycie, która ukazała się 14 lipca 2008 roku i nosi nazwę Now Youre Gone: The Album.

Źródło: pl.wikipedia.org

Polecamy:
-Now You're Gone (feat. DJ Mental Theo's Bazzheadz) (2008)
-Please, Don't Go (2008)
-All I Ever Wanted (2008)
-Angel In The Night (2008)© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom