hity Radia Rekord
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr

Aktualności :

5 Sierpnia 2008 "Radio Rap City" świętowało 2 lata swego istnienia na rynku stacji internetowych,jestem szczęśliwy że wciąż można słuchać naszej stacji w sieci,bo nie jeden zakańcza działalność swojego radia po miesiącu.

Oficjalny Rekord Słuchaczy "Radia Rap City" wynosi 33 osoby a został ustanowiony przez hity z pilota.

Teraz nasz serwer pomieści 100 słuchaczy więc gdyby audycja WoW się odbyła starczy miejsca dla każdego z nas,wcześniej zaledwie mogło słuchać 25 osób.

tu jest ten tekst:


Bryan Adams: Kłopoty z Robin Hoodem
15.03.2004 12:23

Niewiele brakowało, a piosenka "(Everything I Do) I Do It For You" Bryana Adamsa w ogóle nie trafiłaby na ścieżkę dźwiękową filmu "Robin Hood". Jej umieszczeniu tam przeciwni byli zarówno reżyser Kevin Reynolds, jak i odtwórca głównej roli, Kevin Costner.

Utwór "(Everything I Do) I Do It For You" stał się nie tylko największym przebojem w karierze Adamsa, ale również jednym z największych hitów w historii muzyki pop.

Singel z tym nagraniem 1991 roku przez 16 tygodni okupował pierwsze miejsce brytyjskiej listy przebojów, co jest rekordem wszech czasów. W USA znajdował się na szczycie "zaledwie" przez 7 tygodni.

Jak wspomina Kevin Costner, odtwórca roli Robin Hooda, wraz z reżyserem filmu optowali za wyrzuceniem piosenki ze ścieżki dźwiękowej.

"Kevin [Reynolds] i ja nie chcieliśmy tej piosenki Bryana Adamsa, choć była dobra. Uważaliśmy, że Michael [Kamen] napisał niesamowitą muzykę, więc nie należy tam wrzucać piosenki popowej" - mówi aktor.

Rok później Costner był już mądrzejszy i zaciekle walczył o umieszczenie w filmie "Bodyguard" utworu "I Will Always Love You", wykonywanego przez partnerującą mu na ekranie Whitney Houston.

"Miałem telefony z wytwórni płytowej. Oni nie byli zadowoleni z tej introdukcji a capella - twierdzili, że żadne radio tego nie zagra" - wspomina aktor.

"Powiedziałem im: Gó**o mnie obchodzi, czy będą to grać w radiu. Ważne dla tej postaci jest to, aby potrafiła zaśpiewać tę piosenkę bez podkładu instrumentalnego".

"Uważałem, że ta piosenka zasługuje na to, aby grać ją w radiu, ale nie miałem zamiaru zmieniać jej do filmu. To ciekawe, że geniusze przemysłu muzycznego nie podzielali mojego zdania. Oni nigdy się do tego nie przyznają, ale taka jest pieprzona prawda".

Costner ostatecznie postawił na swoim, a piosenka "I Will Always Love You", mimo długiego wstępu a capella stała się wielkim przebojem.(INTERIA.PL)

Hot-N-Fun jako nowość na 28 miejscu Listy Przebojów Radia Szczecin.
http://www.radio.szczecin.pl/program...styki/slip.php
Głosy przesyłajcie na mail: lista@radio.szczecin.pl
Oni głosy przyjmują tylko do środy (tak kiedyś mówili w audycji).
Jeżeli piosenka wejdzie do pierwszej 20, a kiedyś z niej wypadnie, to już nie wróci, wylatuje z listy.

Taki komentarz napisali na stronie po dodaniu tej piosenki do propozycji:

"W historii SLiP’u jest oczywiście wielu wykonawców, którzy zapisali się złotymi zgłoskami, ale najważniejsze rekordy należą tylko do trzech. Pierwszym wykonawcą jest oczywiście zespół Hey, który miał najwięcej piosenek na miejscu 1, a jedna z tych piosenek była rekordowo długo, bo aż 17 tygodni na miejscu 1 (,,List"). Drugim wykonawcą, który dzierży ważny rekord jest Coma. To piosenka tego zespołu, zatytułowana ,,Leszek Żukowski” utrzymywała się najdłużej na liście - jako jedyna była u nas na liście przez ponad rok (62 tygodnie).

Trzecią wykonawczynią, której rekordy robią imponujące wrażenie, jest Nelly Furtado. 17 sierpnia 2007 roku, w notowaniu 846, śpiewała aż pięć przebojów na liście! Poza tym w okresie od 1 grudnia 2006 do 25 maja 2007 przez pół roku, dokładnie 26 tygodni, była nieprzerwanie na miejscu 1 po kolei ze swoimi trzema hitami. Krótko mówiąc, przez pół roku nikt nie mógł wygrać na SLiP’ie z Nelly Furtado! Dodajmy jeszcze, że w okresie od 27 maja 2006 roku do 23 listopada 2007, przez półtora roku nieprzerwanie gościła na naszej liście – w tym okresie zawsze mieliśmy po prostu na liście jakąś piosenkę Nelly Furtado.

Aktualnie Nelly Furtado nie gości na SLiP’ie, ale mamy nadzieję, że to się wkrótce zmieni, bo proponujemy teraz do listy piosenkę ,,Hot-N-Fun”, którą piosenkarka ta nagrała razem z grupą N.E.R.D."

Darek Janik, jako były prezenter Radia Rekord w Radomiu, zasłynął przed wszystkim z prowadzenia najpopularniejszej listy przebojów „Siłowania”, który codziennie w godzinach popołudniowych zbierał przed radio-odbiorniki rzesze słuchaczy. Zaraz po odejściu z Radia Rekord obioł prowadzenie „Gorącej 20-stki” w Radio Eska Radom. W chwili obecnej Darek jest prezenterem radiowym w Radiu Planeta Kielce. Zasłynął z utworu Destiny współtworzonego wraz grupą Groovebusterz (Alchemist Project) z której odszedł.Przygotowuje teraz nowe nagrania pod pseudonimem artystycznym Dan van Beat. W roku 2009 stworzył wspólny projekt z kieleckim wokalistą Łukaszem Mojeckim, który ma za sobą spore osiągnięcia wokalne i sceniczne. Między innymi takie jak, pierwsze miejsce w kategorii wokaliści na świętokrzyskim festiwalu ‘Scena dla Ciebie” jak również udział w programie Idol. Pierwszym wspólnym dziełem był utwór pop-rock „Pain”, który miał swoją premierę w czerwcu tego roku. Kolejnym krokiem były remiksy klubowe „Pain”, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem nie tylko na polskiej scenie klubowej, ale również Czeskiej, Słowackiej, czy też Ukraińskiej. Najnowszy projekt sygnatowany pod nazwą Dan Van Beat feat Łukasz Mojecki powstał przy współpracy ze znaną formacją Alchemis’t Project, słynną z takich hitów jak „Krishna”, czy też „Tell Me” które przewodziły wszystkim najlepszym imprezą w całej Europie. Utwór „Show me the way”- bo o nim mowa, to nowy, świeży , kawałek który porwie nie jedną osobę na parkiecie do tańca… i nie tylko.© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom