ogłoszenia o sprzedaży samochodów Wrocław
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr


ogłoszenia.eu - 2,807 EUR
nieruchomości.eu 2,740 EUR
wrocław.eu - 1383 EUR
poznań.eu - 960 EUR - moja
kraków.eu - 730 EUR
samochód.eu - 601 EUR
pieniądze.eu - 447 EUR
książki.eu - 435 EUR
góry.eu - 410 EUR
giełda.eu - 360 EUR

co wy na to ?....mnie osobiście to kompletnie nie rusza
Jeżeli zakupili je własciciele non IDN do kompletu (jak Daniel dokupił pożyczki.eu do kompletu) to jeszcze mozna by to jakoś tłumaczyć, ale jeżeli non-IDN nie jest na sprzedaż lub jest na niej parking i własciciel tej domeny woła wysokich sum za nią ... wtedy pieniadze wtopione w IDN są ....własnie wtopione lub co najmniej na długo zamrożone.

Dziwie się że po obserwacji rynku amerykańskiego nikt się jeszcze nie nauczył że domeniarze swoje, rynek swoje, a regularny użytkownik idzie i tak za trescią Nie takie domeny leżą odlogiem (np. pizza.com)

i tak przy okazji... wypożyczalnia.eu - 99 EUR

ps. patrzac na te wyniki ja wycieczki.eu kupiłem za bardzo rozsądne pieniadze

OBSERWUJĄC OFERTY I ANONSE FIRM DEWELOPERSKICH TRUDNO NIE ODNIEŚĆ WRAŻENIA, ŻE MAMY DO CZYNIENIA Z SYTUACJĄ PODOBNĄ DO WYPRZEDAŻY POSEZONOWEJ. RED REAL ESTATE DEVELOPMENT ZAUWAŻA, ŻE DEWELOPERZY IDĄ W ŚLADY DEALERÓW SAMOCHODÓW I URUCHAMIAJĄ WYPRZEDAŻ GOTOWYCH MIESZKAŃ. RABATY NA OSTATNIE MIESZKANIA MAJĄ ZMOBILIZOWAĆ NIEZDECYDOWANYCH KLIENTÓW. I, JAK PODAJĄ EKSPERCI, UDAJE SIĘ. GŁÓWNIE DLATEGO, ŻE ZALETĄ TAKICH PROPOZYCJI JEST TO, ŻE NABYWCA NIE KUPUJE KOTA W WORKU. MOŻE OBEJRZEĆ LOKAL, A NAWET POZNAĆ SWOICH SĄSIADÓW. CHWYTEM MARKETINGOWYM NATOMIAST STOSOWANYM DZISIAJ PRZEZ DEWELOPERÓW SĄ OGŁOSZENIA O KILKU MIESZKANIACH W NIEZWYKLE NISKIEJ CENIE. SZYBKO MOŻNA SIĘ JEDNAK PRZEKONAĆ, ŻE PEŁNIĄ TYLKO ROLĘ WABIKA NA POSZUKIWACZY TZW. OKAZJI. PROMOCJA MA ŚCIĄGNĄĆ KLIENTÓW DO BIURA SPRZEDAŻY, A JEŚLI ISTNIEJE DOTYCZY DUŻYCH I BARDZO DROGICH MIESZKAŃ. Z MAJOWEGO RAPORTU Z RYNKU NIERUCHOMOŚCI OFERTY.NET I OPEN FINANCE WYNIKA, ŻE CENY MIESZKAŃ W NAJWIĘKSZYCH POLSKICH AGLOMERACJACH SPADŁY DO NIESPOTYKANEGO OD LAT POZIOMU. STAWKI WYWOŁAWCZE W WARSZAWIE, GDAŃSKU CZY WROCŁAWIU SĄ ANALOGICZNE DO TYCH Z POCZĄTKU 2007 ROKU. ŚREDNIA CENA OFERTOWA W GDAŃSKU (6465 ZŁ/MKW) BYŁA NA PODOBNYM POZIOMIE PONAD DWA LATA TEMU. W WARSZAWIE PO RAZ PIERWSZY OD PRZESZŁO DWÓCH LAT SPADŁA PONIŻEJ POZIOMU 9 000 ZŁ/MKW. I WYNOSIŁA W KWIETNIU BR. 8853 ZŁ/MKW. W KRAKOWIE (7270 ZŁ/MKW.) ŚREDNIA JEST NAJNIŻSZA OD PRAWIE 3 LAT - PODSUMOWUJE RED REAL ESTATE DEVELOPMENT.

ŻRÓDŁO: www.red-development.pl

Upadłość konsumencką może ogłosić każdy, kto wpadł w długi z przyczyn losowych, takich jak utrata pracy czy choroba. Z nowych przepisów nie mogą korzystać osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz rolnicy.

Wniosek o upadłość należy złożyć w sądzie rejonowym. Wpis kosztuje 200 zł. Niestety w przypadku dużych długów ogłoszenie bankructwa skutkuje utratą całego majątku. Sąd zarządza licytację mieszkania, samochodu, mebli. Od tego momentu "upadły" otrzymuje pieniądze na wynajem mieszkania, ale tylko przez rok. W praktyce oznacza to około 800-1000 zł miesięcznie.

Jeżeli sprzedaż majątku nie wystarczy, by zaspokoić wierzycieli, dłużnik przez pięć lat będzie ich spłacał w ratach. Dopiero po tym okresie można się starać o umorzenie reszty.

Ustawa o upadłości konsumenckiej miała być wybawieniem dla tysięcy Polaków, którzy wpadli w spiralę długów i nie radzą sobie ze spłatą rat. Okazała się jednak martwym przepisem, z którego nawet ci najbardziej potrzebujący boją się korzystać. Świadczy o tym znikoma liczba wniosków o upadłość. W całym kraju wpłynęło ich niespełna sto. Najwięcej we Wrocławiu (siedem) , Łodzi (sześć), Warszawie (pięć). To zaskakująco mało jak na kraj, w którym prawie 1,3 mln osób nie płaci swoich zobowiązań, a liczba złych długów wzrosła w ciągu ostatniego roku o 40 proc. Dziś ich wartość przekracza 8,6 mld zł.

Potencjalnych bankrutów, odstrasza sądowa biurokracja i surowe rygory, jakim musi się poddać upadły konsument.

Procedura jest tak skomplikowana, że zwykły człowiek bez pomocy prawnika nie ma szans na jej przebrnięcie. Co więcej, nikt nie wie, ile takie postępowanie będzie trwało. Może się okazać, że zanim sąd wyda wyrok, majątek dłużnika przejmą komornicy. Zobaczymy zatem jak to będzie wyglądało w praktyce.POSZUKUJEMY praktykanta SEO/SEM

Obowiązki
- Uzyskanie jak największego trafiku na naszych portalach (bez linków sponsorowanych)
- Pozycjonowanie naszych stron internetowych w Google.com, po angielsku
- Optymalizacja kodu pod Google.com
- On page i Off page SEO procedures


Wymagania
- znajomość języka angielskiego
- doświadczenie w pozycjonowaniu stron potwierdzone projektami SEO z uzyskanym wysokim trafikiem
- znajomość html, php, css, rss feeds, link building, social bookmarking, etc, itp.
- praktyczna wiedza z zakresu optymalizacji dla Google.com
- nieszablonowość myślenia, łatwość szybkiego uczenia się,
- nastawienie na osiągnięcie celu, chęci do pracy, dynamizmu w działaniu
- komunikatywność i otwartość w relacjach interpersonalnych, uczciwość, rzetelność.

O Nas
Jesteśmy 10-letnią polsko-amerykańską (kalifornijską) firmą zajmująca się produkcją i sprzedażą na rynku amerykańskim mebli tapicerowanych. Nasze portale są na linii od kilku lat, miały już PR5-6, alexa.com poniżej 100k i trafik rzędu setek tysięcy unique visitors. Ze względu na zmianę profilu marketingu (nastawienie na bezpośrednią sprzedaż) wymagana jest dużo lepsza nasza „widoczność” w internecie.

Co oferujemy
- Początkowo praca na umowę o dzieło lub w niepełnym wymiarze godzin, placimy TYLKO za efekty
- po okresie próbnym i uzyskaniu efektów swojej pracy pensja plus system prowizyjny.
- możliwość zamieszkania (jednoosobowy umeblowany pokój z internetem plus używalność kuchni i łazienki –wysoki standard), 25 km od Wrocławia - oferta tylko dla niepalących.
- możliwość zakupu na amerykańskiej dilerowskiej giełdzie samochodowej i sprowadzenie po naszych kosztach własnych samochodu z USA; marka-rocznik wg własnego wyboru.
- wzorem firm kalifornijskich osobie, która wniesie znaczny wkład w rozwój naszej firmy oferowane będą udziały w zarządzaniu i udziały własnościowe firmy, a także udzielona zostanie pożyczka na zakup działki i budowę własnej willi 25 km od Wrocławia

Preferencje
Studenci/studentki z ostatnich lat, którzy za kilka miesięcy mogą podjąć pracę w pełnym wymiarze godzin

Agencje oraz oferujacy swoje uslugi na tym forum prosze nie odpowiadac, znam juz was

Kontakt

e-mail: SLwebtek@gmail.com
ShangriLa Furniture

Proszę także o podanie swojego nicka na skype.
Znasz kogoś odpowiedniego ? Przekaż mu to ogłoszenie

ten czerwony z krakowa to możliwe że miłosza egzemplarz bo on jakiś zamulony był jak po babie..

ja zagrzałem się na Saxo jakoś w 1997 roku gdy marzyłem o tymn żeby miec prawko jazdy.. pierwsza zajawka to było 205 GTi do dziś mam pokażną galerię zdjęc z netu z tamtych lat.. przy okazji wzniecania się 205 trafiłem na zielone zdjęcia Saxo Ph I z szarymi listwami!! tak z szarymi listwami TheMc pamięta ta fotkę bo wisiała w moim pokoju na naczelnym miejscu... potem zaczelo się sprawdzanie kim/czym jest VTS? Pierwszy kontaktw PL miałem w gazecie Auto Motor i Sport gdzie w cenniku widniało Saxo VTS za 72.000PLN czyli wiecej niż Xsara 1.8 VTS! Prawdopodobnie ta cena była przyczyna tak znikomej sprzedaży tego modelu.. w kolejnym roku cena już była zdecydowanie lepiej skalkulowana i wynosiła około 56.000PLN Wtedy też w jednym z katalogów Auto Swiat trafiłem na opis Saxo VTS (niebieskiego ph I z wrocławia lub warszawy bo czarne blachy miał na W) panow wzniecali sie strasznie hamulcami i tym że da się takim samochodzikiem jechać ponad 200km/h na kolejnej stronie był opisany Ford Puma 1.7, wtedy zbierałem dużo materiałów informacyjnych o tym samochodzie, miałem nawet specyfikację wyposażenia oraz dane techniczne po polsku.. niestety straciłem to wszystko w trakcje przeprowadzki.

Ja swojego Saxofona szukałem jakieś dobre 6 mieisęcy.. zasadniczo chciałem auto nie bite ale takowych nie było na naszym rynku a 35.000PLN za nie bity egzemplarz zroku 1999 to było dla mnie za dużo.. także trafiłem kiedyś ogłoszenie o Saxo VTS w Nowym targu, 2001 70.000km przejechane cena 19900, bez klimy, bez szyberdachu, bez elektrycznych lusterek. Nie było fotek ale pan się zarzekał że auto lekko rozbite jest, że jeżzi, ze podłużnice całe itd.. Pamiętam jak pojechałem po niego.. auto faktycznie jeżdziło ale nie nadawalo sie do pojechania do wawy. Trzeba było wymienić lewy błotnik, maskę, zderzak, lewe światło i lewy halogen oraz wymienić szybę bo była poękana. Reszta uszkodzeń to zdarty rant z felgi. Samochód naprawiono w kilak godzin i następnego poranka jechałem wypasionym Saxofonem do domu z białą maską i srebrnym zderzakiem niestety po drodze otworzyła mi sie ta wspaniała biała maska (okazało się że zamek był uszkodzony..) i zdewastowała dach oraz ponownie szybę... takze sporo przygód miałem pierwszego dnia.
W mojej opinii mam egzemplarz nie nękjany drobnymi awariami jak to się zdarza w niektórych saxofonach. ja mam szczęście do gruubych awarii. Zaraz po kupieniu okazało się że do wymiany jest synchronizator oraz koło 3 biegu ( znak że auto było gruuuubo eksploatowane), potem dłuuugo nic i dzwon a teraz zgon silnika...
Z drobiazgów wymieniłem łączniki stabilizatora dwa razy i to wsio.. a tak to lałem płyny i tyle. W tej chwili saxofon jest w senatorium.

Do sprzedania mam fiata coupe.

Cena jest do negocjacji - zależy mi na sprzedaży więc można się potargować.
Wystawiłam samochód na otomoto za 7500 zł - do negocjacji, samochodem w chwili obecnej nie jeżdżeę, bo mam inny i szkoda mi żeby ten stał i pachniał .
Samochód jest w takim stanie że można wsiąść i jeździć, na zdjęciach nie wygląda imponująco bo jest po prostu brudny, na dachu w dwóch miejscach ma lekko złuszczoną powłokę bezbarwna od lakieru ( 3cm x 10 cm)- ale można to zawoskować - czy jakoś tak. Jak go nie sprzedam przez 3 tygodnie to będzie pięknie błyszczał, bo w końcu znajdę czas żeby podjechać na myjnie i go dopieścić.


Przekleję teraz wszystkie informacje z ogłoszenia na otomoto:
http://otomoto.pl/fiat-coupe-C14260479.html

Kategoria:
Sportowy / Coupe

Informacje:
Rok produkcji: 1996, Przegląd: 04/2011, Ubezpieczenie: 03/2011, 185 000 km, Skrzynia biegów: manualna, Moc: 131 KM (96 kW), Pojemność skokowa: 1747 cm3, benzyna, czerwony, Liczba drzwi: 2/3, Kraj pochodzenia: Szwajcaria, Kraj aktualnej rejestracji: Polska.


Dodatkowe wyposażenie:
ABS, el. szyby, el. lusterka, alufelgi, centralny zamek, poduszka powietrzna, radio / CD, wspomaganie kierownicy, immobiliser, welurowa tapicerka, światła przeciwmgłowe

Dodatkowe informacje:
bezwypadkowy

Opis pojazdu:
Samochód jest w dobrym stanie technicznym. Mam do niego książkę serwisową wraz z instrukcjami oraz Kartę Pojazdu. Przez 2 lata użytkowania przeze mnie było w nim wymienione: pasek rozrządu, tarcze hamulcowe, przewody hamulcowe, miska olejowa, chłodnica, tłumik końcowy (BOSAL), wycieraczki przednie nówki. Samochód ma z tyłu świetny, mały, elegancki, spoiler.

Posiadam również do „cupety” komplet opon na zmianę na osobnych kołach. Samochód posiada ślady użytkowania wewnątrz w tym pęknięcie w plastiku przy klamce od strony pasażera powstało na skutek nieudolnej próby naprawienia zacinającej się czasami szyby, ma też ściągnięty wiatrak od chłodnicy, bo wysiadł kondensator elektrowiatraka (mam zdjęcie co) – nie mam czasu kupić, a nie przeszkadza mi to w normalne jeździe i jeszcze brakuje plastikowego nadkola przedniego lewego - pękło i musiała ściągnąć. Z przodu na zderzaku jest odprysk – widać na zdjęciu.


Dane kontaktowe


Polska , Wrocław (woj. dolnośląskie),
tel.: +48 606411445

jeszcze zdjęcia - jak ktoś jest zainteresowany to niech napisze co jeszcze pstryknąć to wkleję.© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom