ogłoszenia Praca Gazeta Wyborcza
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr

Mouzes masz rację - gdzie nie spojrzę widzę ogłoszenia dzięki którym ktos poszukuje pracownika, w Gazecie Wyborczej jest co tydzień tyle takich ogłoszen, że ma się wrażenie, iż brakuje u nas rąk do pracy. Do tego trzeba dodać ogłoszenia internetowe i mamy jasny obraz polskiego bezrobocia sprawdzony niedawno przez socjologów. Nie jest ono 20-procentowe jak nam mówią telewizyjne statystyki tylko 10. Ta 10-procentowa nadwyżka to ci, którzy są zarejestrowani jako bezrobotni, ale de facto pracują na czarno albo są to ci, którym zależy tylko na ubezpieczeniu, bo mają wystarczająco dużo kasy żeby nie musieli pracować. Bezrobociem nikt mnie w tym kraju nie wystraszy. Nalezy się martwić wyłącznie o wykorzystanie naszych podatków i prawem do wolności, która jest coraz bardziej ograniczana

[ Dodano: 2005-10-25, 20:34 ]


Mouzes masz rację - gdzie nie spojrzę widzę ogłoszenia dzięki którym ktos poszukuje pracownika, w Gazecie Wyborczej jest co tydzień tyle takich ogłoszen, że ma się wrażenie, iż brakuje u nas rąk do pracy. Do tego trzeba dodać ogłoszenia internetowe i mamy jasny obraz polskiego bezrobocia sprawdzony niedawno przez socjologów
W 100% się z Tobą zgadzam - bo znam to z autopsji. Tyle że moja wypowiedź dotyczy nie Polski a "starej" zamojszczyzny - Biłgoraj to małe miasteczko (ok 25 tys) w odległości 90 km od Lublina i 100 km od Rzeszowa W Wyborczej i necie jest mnóstwo ogłoszeń na te miasta , ale jak ja np. mogę z nich skorzystać jak zarobki w granicach 500 do max 1000 zł a utrzymanie w nowym mieście to min 700 zł

- ogólnie skupiska studenckie/ludzi młodych takie jak akademiki, bursy, jakieś seminaria
- pod Kościołami w niedziele po mszach
- nawiązanie kontaktu z lokalnymi sklepami Dopalaczy - UPR jest po ich stronie więc może zechcieliby pozbierać podpisy dla naszej partii a jednocześnie mogą dostać za to pracę w komisji (znacie jeszcze jakieś inne organizacje, formy którym UPR jest przychylna?? może sklepy z bronią??)
- ogłoszenia w mediach, gazecie o pracy w komisji wyborczej za zebranie (u nas 30) iluś tam podpisów. U nas wygląda to tak że na stronie http://upr.podlasie.pl/pracawkomisji i w kilku miejsach daliśmy ogłoszenie i dodaliśmy stronę z listą komisji do rezerwacji (żeby nie było, że ktoś na lodzie zostanie). Jak kogoś nie wylosują do komisji to dostaje za rok bez podpisów miejsce w kolejnej komisji.


- ogłoszenia w mediach, gazecie o pracy w komisji wyborczej za zebranie (u nas 30) iluś tam podpisów. Akurat ten pomysł nie jest najszczęśliwszy. Była taka sytuacja w czasie kampanii wyborczej na prezydenta Olsztyna i media bardzo chętnie to podchwyciły. Nawet w "Faktach" był materiał, że UPR kupuje poparcie. I ponoć policja prowadziła dochodzenie. Diabeł tkwi w szczegółach Szanowna - Olsztyn dał ciała z treścią ogłoszenia i wyglądało na to jakby to UPR miał płącić i nie do końca wiadomo za co, czy za podpisy czy za coś innego. My dajemy ogłoszenie z jasno postawionym "płaci PKW około 130-140zł" i tyle. Za to nie mają się co czepiać i jak narazie mamy w Bstoku prawie wszystkie komisje obsadzone (co znaczy że ludzie w tych komisjach zbierają nam po minimum 30 podpisów, a zazwyczaj przynoszą więcej!).

Druga kwestia - niestety budujemy struktury na Podlasiu pod początku :((( [chlip, cięzko się ora ziemię rękami] no i budujemy jednocześnie siatkę zbieraczy podpisów!!! Czyli za tok nie interesują nas ogłoszenia, mamy 1000 maili i piszemy - chcecie pracować jeszcze raz? zapraszamy do nas w tym roku trzeba 40 podpisów, dacie rade :) to jest budowanie strktur i zaplecza. A nóz ktoś z tych ludzi przyjdzie na nasze spotkanie i zostanie członkiem :)

Witam wszystkich. Pierwszy raz jestem na tym forum - trafilam do Was poprzez ogloszenie o Fuksie w Gazecie Wyborczej. To my zastanawiamy sie nad adopcja pieska. Moge Was wszystkich uspokoic - stac nas na kazdego rasowego psa - w tym przypadku decyduja jednak zupelnie inne pobudki.
Od jakiegos czasu zastanawiamy sie z mezem nad przygarnieciem pieska ze schroniska w Krakowie, gdzie mieszkamy. Powstrzymuje nas fakt, ze jak na razie mamy bardzo male mieszkanko, ale jestesmy w trakcie wykanczania domu pod Krakowem, gdzie piesek mialby duzo przestrzeni i ogrodek - stad realne mysli, ze moglibysmy jakims zwierzakiem sie zaopiekowac. Mielismy czekac do przeprowadzki - mysle ze jakies pol roku - ale wierze ze Fuksowi bedzie lepiej z nami przez pol roku w ciasnym mieszkaniu (z wizja wlasnego domu) niz w klinice.
W zasadzie chyba jestesmy zdecydowani, ale z uwagi na moj wyjazd sluzbowy nie mozemy zobaczyc pieska wczesniej niz w sobote (wolelibysmy pojechac do niego razem).
Jedyna watpliwosc ktora mamy obecnie, to potencjalne ryzyko zw. z zarazeniem nosowka dla staruszka (springer spaniela) moich rodzicow, ktory z nami nie mieszka, ale z ktorym mamy regularny kontakt. Dlatego tez m.in. chcielibysmy porozmawiac z lekarzem.

Pozdrawiam wszystkich dogomaniakow. W miedzyczasie namawiam tez wszyskich kolegow i kolezanki z pracy do finansowego wspierania Fuksika (tak jak pisalam Lenie, sami zaplacilibysmy pewnie za leczenie, gdyby nie poczynione w ostatnim okresie - rowniez w tym miesiacu - duze wydatki inwestycyjne). Mam nadzieje, ze uda mi sie rowniez w ten sposob Wam pomoc.

Karolinko, przed chwilą zrobiłam przelew na Twoje konto (30 zł) ale ze wstydem przyznaję, że zapomniałam dopisać, że to także od Patii :oops:
Pędzę więc donieść wszem i wsobec, że Patia także ma w tym swój udział i to znacznie większy niż ja.

Myśl o ogłoszeniu Rendi w wyborczej nie daje mi spokoju. Powiedz Karolinko, czy mogłabyś to zorganizować ? Oczywiście pokryję koszty. Ja niestety mam teraz ogromnie mało czasu, a wiele obowiązków. Zdaje sobie z tego sprawę, że każdy tak ma. Moja sytuacja polega jednak na tym, że w okresie od wiosny do jesieni jestem w Krakowie tylko od wtorku do czwartku - 2 i 0,5 dnia - w dodatku do godz. 14-tej jestem w pracy. W tej sytuacji pozostaje mi na prawdę niewiele czasu.
Bardzo Cie prosze Karolinko spróbuj załatwić ogłoszenie Rendi w gazecie. Ja w dalszym ciągu będę wspierać Wasze działania zasilając fundusze w miarę moich możliwości. Myślę, że co miesiąc będę mogła przeznaczyć jakąś kwotę na potrzeby zwierzaków, którym pomagacie.

[email]damianzatek@wp.pl[/email] pisze:
[color=blue]
> Praca w budownictwie, Asystent projektanta konstrukcji budowlanych.
> Pytam bo studiowałem w łodzi i tam na rynku jest taka gazeta jak gratka
> (dodatek chyba do dziennika łódzkiego) i środy była z pracą.
> Tu u nas w dolnośląskiem jest gazeta wyborcza ze swoim dodatkiem w
> poniedziałem ale ukazują się głównie ogłoszenia dla wrocka i okolic a my z
> żoną planujemy powrót
> w rodzinne strony i dobrze by było zacząć od znalezienia pracy[/color]

Jeśli szukasz pracy w warszawie, to zarejestruj się w urz. pracy na
ul. ciołka - jak masz jakiś papierek na swoje wykształcenie, to praca
przyjdzie sama do ciebie:)

PS: nie wiem czy osoby zameldowane gdzie indziej mogą się tutaj
zarejestrować.


--
*Jacek Popłoński* _| |_|___ [url]www.audioscrobbler.com/user/DeJotPe[/url]
Pozdrawiam! / | | [url]http://strony.aster.pl/dejotpe/[/url]
< GG:4806236 > \___| | __/ [url]http://tinyurl.com/qdydn[/url]
[email]pisz@grupe.pl[/email] |/|_| [url]http://42.pl/url/aou[/url]


  Dnia 17-07-2007 o 19:29:19 jarsemMIELONKA@wp.MIELONKA.pl
<jarsem.SKASUJ@gazeta.pl> napisał(a):

> Wyborcza w swoim dodatku "Praca" chyba po raz 4 (w ciagu 3-4 m-cy) daje
> takie

w katowicach podobne ogloszenie widzialem

b.

--
Foto Design zaprasza!
www.bukowski.w8w.pl

Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)
  Dziewczyny zaraz się wścieknę!!!!!
Chyba mam jakiegoś pecha!!!
Dzwoni baba, nie przedstawia się. Mówi, że wysłałam do nich aplikację na stanowisko: sekretarka, rzekomo z gazety wyborczej. [nie mogę znaleźć tego ogłoszenia, a wszystkie skrupulatnie zapisuję], pyta o to, ile mam lat, gdzie mieszkam, czy mam dzieci i czy jestem mężatką. Czy mam dośw. w prowadzeniu sekretariatu (w CV dokładnie widać jakie dośw. mam a jakie nie). Potem pyta, jakie miałam umowy i kiedy ostatnia na umowę o pracę. Potem było pytanie, ILE zarabiałam jako kierownik. Powiedziałam, że nie chciałabym odp. na to pytanie (bo co to ma do rzeczy) - babka się zdziwiła, bo chciałaby wiedzieć jakie są moje oczekiwania. Powiedziałam, że liczę się z tym, że sekretarka ma inne zarobki niż kierownik i mam nadzieję, że to jest zrozumiałe. Ona: nie jest.
Głupi babsztyl, mogłam jej powiedzieć, że zarabiałam nawet w porywach do 4000, ciekawe, co by mi zaproponowała.
Już nie wysyłam do firm bez nazwy. Boże czemu ludzie są tacy beznadziejni??????!!!!Mechaniczna wreszcie będzie ładna

Magistrat chce jeszcze w tym roku wyremontować ulicę Mechaniczną. To taka mała i mało znana uliczka w samym centrum miasta.

Załamana pod kątem prostym Mechaniczna - od Focha do Kelles-Krauza - ma niespełna 200 m. Remontu wymaga od lat, bo znajduje się w najbardziej reprezentacyjnym miejscu, a przypomina kocie łby.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji właśnie ogłosił przetarg. Ulica zostanie przebudowana w ramach tzw. czynów społecznych, część kosztów pokryje właściciel niedawno postawionego na placu Jagiellońskim budynku (obok pawilonu kwiaciarek). Projekt musiał być uzgadniany z konserwatorem zabytków.

Nowa nawierzchnia Mechanicznej będzie ułożona z kostki granitowej, wjazdy z kostki betonowej, a chodniki z płyt betonowych płukanych. Na przeprowadzenie remontu wykonawca ma czas do 15 grudnia br. MZDiK przyjmuje oferty do 7 października.

Czy ogłoszenie tego przetargu oznacza, że plac Jagielloński będzie modernizowany fragmentami? Miasto na razie nie przewiduje ogłoszenia konkursu na zagospodarowanie placu. Najpierw trzeba przebudować ulice wokół niego, a te prace - jak informowaliśmy - planowane są na przyszły rok. I szykuje się mała rewolucja. Ul. Kelles-Krauza wzdłuż placu przed teatrem będzie jednokierunkowa (od strony Malczewskiego w kierunku 25 Czerwca). Natomiast za Zespołem Szkół Medycznych wybudowana zostanie nowa ulica - Betonowa, którą jadący Kelles-Krauza od 25 Czerwca będą skręcać na duże skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ulic Struga i Chrobrego.

Źródło: Gazeta Wyborcza Radom

ja wlasnie ostatnio przez przypadek w gazecie wyborczej widzialem tego typu ogloszenia, kategoria B,
chyba Ursynow

takze chetnych do pracy zachecam do sledzenia

Gatunek: utwór dramatyczny o charakterze komediowym

Termin: 30 czerwca 2009

Należy wysłać: 1 tekst (w 3 egz. + na nośniku CD, dyskietka)

Organizator: Teatr Powszechny w łodzi, “Gazeta Wyborcza”, TVP Kultura.

Nagroda: pula nagród 90 000 zł

Autorzy: powyżej 18 latZasady uczestnictwa:

1. Konkurs ma charakter otwarty i zamknięty. Uczestnikiem części otwartej konkursu może być każdy, kto ukończył osiemnaście lat. Część zamknięta adresowana jest do wybranych dramatopisarzy polskich i zagranicznych.

2. Przedmiotem konkursu jest utwór dramatyczny o charakterze komediowym nigdzie wcześniej nie publikowany, nie wystawiany, nie będący adaptacją, lecz oryginalnym dziełem autora.

3. Prace sygnowane godłem należy nadsyłać w formie wydruku komputerowego (3 egzemplarze, format A4) oraz zapisu elektronicznego (CD, dyskietka). Prosimy o dołączenie w osobnej kopercie danych osobowych (imię, nazwisko, data urodzenia, telefon kontaktowy, adres korespondencyjny, e-mail) i krótkiej noty biograficznej (wykształcenie, zawód, osiągnięcia, itp.) na adres: Teatr Powszechny, 91-069 łódź, ul. Legionów 21, z dopiskiem KOMEDIOPISANIE.

4. Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 30 czerwca 2009. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w styczniu 2010.

5. Oceny nadsyłanych prac dokonuje jury powołane przez organizatorów konkursu. Pula nagród do rozdysponowania wynosi dziewięćdziesiąt tysięcy złotych, w tym Nagroda Specjalna Prezydenta Miasta łodzi pana Jerzego Kropiwnickiego w wysokości pięćdziesięciu tysięcy złotych. Podział nagród leży w gestii jury.

Przewidywane jest specjalne wyróżnienie dla utworu mówiącego o łodzi.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publikacji tekstów utworów nadesłanych w celu promocji konkursu bez honorarium dla autora, oraz prawo do prapremiery i dalszej eksploatacji spektaklu teatralnego opartego na nagrodzonych tekstach, bez jakiegokolwiek dodatkowego wynagrodzenia.

6. Organizatorzy nie zwracają nadesłanych tekstów.

7. Nadesłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z przyjęciem wszystkich warunków regulaminu.

http://www.powszechny.pl/index.php© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom