Ogłoszenia towarzyskie Bydgoszcz
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr

Znalezione przez miło osóbkę przyjazną seterkom

Z przykrością, zmuszeni jesteśmy oddać naszego 5 letniego psa, rasy seter irlandzki. Pies wabi się Ares, jest bardzo przyjazny wobec ludzi, w ogóle nie wykazuje agresji [ a nawet jest pacyfistą ], jest bardzo żywotny, lubi dużo ruchu - bieganie [ jest posłuszny na spacerach], zabawę. Ares jest bardzo ufny, towarzyski.
Ares nie sprawia żadnych kłopotów, pod warunkiem, że nie zostaje zbyt długo sam w domu. Bardzo źle znosi samotność.

link do ogłoszenia : http://zwierzeta.eurocity...=21&m_kateg=345

Karolina
Telefon: 605164500
Email: kajarulez@gmail.com
Miasto: Bydgoszcz
Województwo: kujawsko-pomorskie

Napisałem e-mail, jeśli nie otrzymamy jutro info dzwonie dowiedzieć się więcej ,może fotki jakieś uda się wydobyć , byłyby napewno pomocne

Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)
  Cytat:
Napisane przez CoffeeWithMilk (Wiadomość 17738639) Witam Was serdecznie :*
Postanowiłam założyć taki wątek, bo wszystkie, które dotyczą szukania przyjaciółki są o znajomościach internetowych (gg, e-mail), a ja szukam bratniej duszy, takiej prawdziwej :)

Żeby wątek był w miarę zorganizowany, to może wpisujmy tu swoje "ogłoszenia" i przechodźmy na PW :) Mam nadzieję, że wiele tak samotnych osób jak ja znajdzie tu swoje bratnie dusze :ehem:

Mam 20 lat, obecnie studiuję w Szczecinie. Jestem osobą bardzo towarzyską i po prostu nie mam pojęcia dlaczego nie umiem się z nikim zaprzyjaźnić :mur: Nie jestem głupia, nie jestem brzydka, ale nie mam takiej przyjaciółki od serca, a bardzo mi tego brakuję... Lubię bardzo imprezy, ale też nie mam na nie z kim chodzić. Chciałabym mieć taką osobę, która by wiedziała, kiedy mam zły dzień i wtedy właśnie wyciągała mnie na spacer, na kawę, na czekoladę, do kina, na zakupy.. Z którą mogłabym o wszystkim pogadać, napić się piwa, pośmiać... :D Chciałabym chodzić na basen, na siłownię, chciałabym chodzić na spacery, biegać po parku, ale nie mam z kim... :( Owszem, mam koleżanki, ale zawsze to ja muszę wychodzić z tą inicjatywą, a czasem już mam wrażenie, że się narzucam, bo mi nikt nigdy nic nie proponuję :(

Jeżeli jesteś w podobnej sytuacji jak ja, masz podobne pragnienia, zainteresowania, jesteś ze Szczecina, a nie masz też przyjaciółki, takiej, z którą czułabyś się swobodnie, takiej od serca, napisz do mnie PW, umówimy się, spotkamy, pogadamy :) :cmok:

Tylko szkoda, ze jestem z okolic Bydgoszczy :mad:

Chcialabym Cie poznac :)© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom