ogrodzenia boisk
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr

Kiedy PORZĄDNIE wyremontują "Błoniankę"?? Aż strach tam chodzić.
Rozumiem, mamy dobrych graczy, ale fajny, przyjemny i czysty stadion też by się przydał.

1. Jakieś trybuny. Nie duże, ale żeby były i można było spokojnie usiąść.
2. Ogrodzenie z tyłu boiska. Tak żeby nie latać za piłką zbyt często.
3. Może szatnie z prawdziwego zdarzenia.
4. Dobre oświetlenie. Pod koniec jesieni ciężko grać w półmroku

Drogi andrzeju bardzo dobrze ze poruszasz ten problem, bo admin ogranicza sie tylko do informowania o wynikach. Moze by przeprowadzil wywiadzik z dzialaczem np. KS Blonianki? Zreszta my tu mozemy poruszac rozne problemy, a to i tak odbije sie tylko od naszych palcy na klawiaturze. Zero reakcji wyzej. Z jednym co sie niezgodze co napisales to to ze mamy baze.
Przepraszam cie bardzo, jezeli nazywasz te dechy straszace na"trybunach" stadionu Blonianki lub to rykowisko obok glownej murawy co sie niby nazywa boisko treningowe i te ogrodzenie odstraszajace nawet ptaki przelatujace na niebie, bazą to w takim razie Legia ma najlepsza baze w europie. A co powiemy o bazie Arsenalu Londyn czy innych klubow w europie czy nawet na ukrainie czy rosji? A Victoria Błonie ma swietna murawe, i oswietlenie 1500lux, trybuny na 10tys miejsc, niedlugo canal+ kupi transmije z meczy naszej drugiej blonskiej druzyny. Olimp sie rozpada. Istnieje wiele malutkich miast w ktorych sport jest promowany i te miasteczka odnosza sukcesy, niestety w bloniu chyba dlugo sie profesjonalnego sportu niedoczekamy.

co do przerwanego meczu 16. kolejki.

Sygnał do przerwania meczu dali kibice Lecha. W pewnym momencie zaczęli ściągać klubowe flagi z ogrodzenia i zaczęli skandować: "Kolejorz, minuta ciszy!". Po chwili rzeczywiście, na dużym obiekcie Lecha przy ulicy Bułgarskiej zaległa totalna cisza.

Piłkarze nie wiedzieli, co się dzieje. Grali przy milczących trybunach, co nie zdarzyło im się jeszcze nigdy w karierze. Mimo to gra toczyła się nadal.

W pewnym momencie, jakby po to, żeby pokazać zawodnikom i arbitrom, że też powinni jakoś zareagować, na murawę wbiegł jeden z kibiców. Na trybunach wzmogły się okrzyki: "Przerwać mecz, przerwać mecz". Kibice odpalili także czerwone race.

Kiedy arbiter ostatecznie zdecydował o przerwaniu spotkania, piłkarze Lecha i Pogoni stanęli na środku boiska, chwycili się za ramiona. Kibice zaintonowali hymn narodowy.

Piętnaście tysięcy ludzi w milczeniu opuszczało stadion. Niektórzy przez długą chwilę siedzieli jeszcze na trybunach, obejmowali się, płakali. Czuło się podniosłą i przygnębiającą atmosferę.


wiadomosc pochodzi z portalu onet.pl. uwazam ze to byla wspaniala postawa polskich kibicow. nie spodziewalem sie czegos takiego po dresach i innych karkach a jednak... jestem pelen podziwu i uznania.


Od nowego sezonu 2010/2011 wzrośnie pojemność sektora "Pod Zegarem". Również kibice gości będą otrzymywali większą ilość biletów na mecze z Widzewem w Łodzi.
W końcu udało się! Po wielomiesięcznych dyskusjach prowadzonych w klubie przez Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa to, co było dotychczas nierealne i teoretycznie niezgodne z prawem, okazało się jednak możliwe do zrealizowania.

Z połowy trybuny D zostały usunięte krzesełka, dzięki czemu pojemność sektora, w którym zasiadają najaktywniejsi kibice, wzrosła do ponad 1800 miejsc.

Natomiast kibice gości przyjeżdżający na mecze do Łodzi będą otrzymywali 800 biletów. Lekko przebudowane zostało zaplecze sektora. Kibice gości wchodząc na stadion nie będą mieli już kontaktu wzrokowego z fanami gospodarzy. Dzielić ich będzie wysoki na 4 metry płot. Takim samym ogrodzeniem został obudowany sektor gości z tyłu, od strony boiska bocznego.

Cena biletu dla gości, wg zapewnień pracowników klubu, będzie wynosić 20zł.

ale czy byl przerwany mecz? Chyba nie.

A czy w krakowie był przerwany? Nie. Sedzie spitolił z boiska przed 90 minutą i uznał zawody za zakończone

Osobiście jestem przeciwnikiem przyznawania punktów drużyną przy zielonym stoliku i napewno nie chciałbym tego w stosunku do KSZO kosztem ruchu, bo skoro okazali sie gorsi na boisku to niech tak zostanie.

Ale nie mniej, chorzowianom powinni taka kare dopier.olić zeby sie nie pozbierali. Bo dla mnie jest to coś niezrozumiałego, że jeden z drugim przechodzi sobie przez ogrodzenie, macha rękami pozdrawiając kumpli a ochrona stoi i sie temu przygląda - tak to wyglądało na fotce.

Tym bardziej jest to niedopuszczalne jeśli moze mieć to wpływ na wynik rogrywanego spotkania ale o tym zadecydują już pewnie leśne ludki z miodowej. Zadecydują albo i nie...

Uchybienia jakich sie dopuścili organizatorzy zawodów przy braku zabezpieczeń imprezy masowej jaką jest mecz piłkarski, powinny być surowo karane

Niestety w trakcie meczu miała miejsce niebezpieczna sytuacja z udziałem kibica. Piłka kopnięta przez jednego z zawodników przeleciała nad niskim, nieco ponad metrowym ogrodzeniem, oddzielającym boisko od trybun i uderzyła dziecko. Chłopiec z podejrzeniem złamania ręki został zabrany przez pogotowie do szpitala.
Jak zapewnił nas dyrektor klubu Zbigniew Grombka i dyrektor właściciela stadionu ostrowieckiego MOSiR-u Mariusz Rokita już w poniedziałek zostaną wszczęte procedury, które pozwolą na jak najszybsze zainstalowanie siatek ochronnych za bramkami.

Kajca, Dziewul, Wróbel, - podpiszą za dzien, dwa
Folc i Szymoniak - góra z trzy dni© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom