ogrodzenia drewniane pełne 2m
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr

Zapomniałam napisać... Okien w poniedziałek nie będzie... Dzwonił szef z fabryki okien... , że zamówili w kolorze orzecha, a ja jak pan brał miarę, to przymierzyłam orzech i winchester ... i tak... orzech bardzo ładnie się komponuje z dachówką, ale, że dom jest bardzo niski, to ładnie też wygląda winchester. Z tym że do okien nie ma drzwi i bramy garażowej w tym kolorze, ale dla kontrastu założymy w kolorze dachówki i będzie dobrze. Poza tym, winchester jest łudząco podobny do drewna, jest taki w kolorze toffi, jaśniejszy niż złoty dąb,. Również w środku domu będzie jaśniej, niż przy orzechu :wink:

Musimy jechać po drzwi metalowe do kotłowni i garażu (3 sztuki), kupimy zwykłe bo pomalujemy je na dowolny kolor, a tanie są.

Jutro przywiozą z tartaku deski szalunkowe, aby wybić sufit od dołu. aby potem móc rozłożyć wełnę.
Widziałam u Piczmana co się stało, gdy na karton gips włożył wełnę...Chcemy tego uniknąć.
Tak będą mieli majstry co robić, gdy na dachu z powodu złej pogody nie da się robić

Byliśmy dzisiaj zakupić bramę wjazdową... akcja ogrodzenie trwa...
Brama jest zwykła, ale ma się przesuwać w lewo. Wykonana jest z pełnych profili, ocynkowana i pomalowana na czarno. resztę ogrodzenia zrobimy z siatki, a za jakiś czas wymienimy je na systemowe 2m z Castoramy też ocynk.© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom