Szczecin Stereoliza
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr


Radio Eska i TVP2 koncertują
Podczas tegorocznego okresu wakacyjnego, już po raz trzeci, zostanie zorganizowany cykl koncertów "Hity na czasie" z udziałem gwiazd młodego pokolenia. Koncerty są organizowane wspólnie przez Radio Eska oraz telewizyjną Dwójkę, która będzie je transmitować.
Już 10 czerwca TVP2 transmitować będzie ze Szczecina pierwszy program z cyklu "Hity na czasie". W tym roku cyklskłada się z 8. letnich koncertów z udziałem największych gwiazd współczesnej sceny muzycznej, kierowanych do młodego widza, który w okresie wakacji szczególnie zorientowany jest na tego rodzaju rozrywkę.

Koncerty odbędą się w największym polskich miastach – Szczecinie (10 czerwca), Białymstoku (24 czerwca), Wrocławiu (8 lipca), Gdańsku (22 lipca), Szczecinie (5 sierpnia), Bydgoszczy (19 sierpnia), Krakowie (2 września) i Zielonej Górze (16 września).

"Hity na czasie" poprowadzą znani z poprzedniej serii prezenterzy Radia Eska – Paweł Pawelec i Marcin Bisiorek oraz prezenterzy telewizyjnej Dwójki – Dorota Welman i Marcin Prokop. W tym roku TVP2 planuje transmisję 8 koncertów w niedziele o 21.00 – część I (45 minut) i o 21.55 – część II (także 45 minut).

10 czerwca w Szczecinie wystąpią: Infernal, September, Stereoliza, Sylver, Jeden Osiem L, Jay Delano i Patrycja Markowska, natomiast 24 czerwca w Białymstoku: Akcent, MILK INC, Bodies Without Organ, Danzel i Sophie Ellis Bextor.

W celu nadania koncertom wyjątkowej rangi Radio Eska uruchomi od czerwca do września intensywne działania programowe i promocyjne.


Niestety, znowu...© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom