Szklarska Poręba Szpitale
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr

Witajcie.
W sobotę wróciłam z wypadu nad morze. Byliśmy tam cała rodzinką tydzień. Polecam każdemu morze zimą
Arleta moje dzieci też alergicy, wcale Justynka nie jest za mała na testy, czy też jakieś inne badania, tylko że leczenie to i tak tylko takie jakie stosujesz. Jeżeli mogę podpowiedzieć, to poproś swoją lekarkę o skierowanie do centrum pulmonologii i alergologii w Karpaczu odzdział w Szklarskiej Porębię. Byłam już tam dwa razy i muszę stwierdzić, że pobyt tam nam służy. Jest to bardziej sanatorium, w czasie którego przy okazji robią badania niż szpital Niestety na miejsce czeka się czasem dość długo, pierwszy raz czekałam 10 miesięcy, za drugim tylko 6. Najlepiej to weż skierowanie dla dwójki dzieci to będziesz miała tani wyjazd na 8 dni dla całej rodziny (płacisz tylko za siebie).

[img]


Szklarska Poręba Dolna. Widok na Szpital "Izer-Med".Tu ordynatorem
jest p.E.Nowak-specjalista chorób płuc.(przyjmuje również w por.pulmonologicznej w szpitalu)

58-580 Szklarska Poręba woj. dolnośląskie, ul. Sanatoryjna 1 , tel: 075-7547100-rejestracja[/img


A propos Ojca Dyrektora - kupiliśmy tacie na imieniny koszulkę z napisem "OJCIEC DYREKTOR", a że byliśmy wtedy w Szklarskiej Porębie tata zabierał ją na szlak. I tylko słyszekiśmy "Ty, patrz, ojciec dyrektor!", "Gdzie?" Nie, nie, ten facet ma na koszulce",
a jak wchodziliśmy na Strzeche to jeden gość powiedział:
- Witamy, Ojcze Dyrektorze.
A tata na to:
- Witam, drogi synu. xD
Ale mieliśmy ubaw XD


Nie mogę Kiedyś jak leżałam w szpitalu, moja koleżanka dostała od przyjaciół koszulkę z napisem "JA TU RZĄDZĘ". Chodziła dumna po korytarzu... a dzieciaki tylko się na nią dziwnie gapiłyXD

Ale i tak "Ojciec Dyrektor" rządzi^^ Powrót do góry

Elżbieta Nowak-specjalista chorób płuc-pani ordynator w szpitalu w Szklarskiej Porębie.Jest bardzo zdolna manualnie( bronchoskopie, nakłucia itp ) mądra , na dodatek skromna,słucha pacjęta,doradzi.Polecam wszystkim mającym problemy pulmonologiczne.

Sam rozkład w miare przyzwoity ale brakuje mi pociągu który ze Lwówka przyjeżdżał by o godz. 16.20 jest to pociąg pracowniczy którego kursowanie jest konieczne tym sposobem nie ma żadnego przyjazdu z Lwówka w godzinach od 14.20 do 19.20 Błąd karygodny.
Odjazd w kierunku Lwówka o 15.05 jest zdecydowanie za czesnym pociąg powinien odjeżdżać przynajmniej 40 minut później nikt kto kończy pracę o 15 nie będzie czekał do 17 na pociąg do domu. Poza tym co dotyczy wszystkich kierunków to brak dojazdu do Jeleniej Góry na godzinę 7.00 nie oszukujmy się większość zakładów zaczyna pracę właśnie o tej godzinie weźmy pod uwagę choćby Jelfę czy szpital. Poza tym do Lwówka pociąg ma większą frekwencję gdy odjeżdża o godzinie 6.00 z JG wcześniejsza pora jest nie konieczna. Z kierunku Szklarska Poręba różnica przyjazdu pociągu z Szklarskiej Poręby do Poznania (7.45) z pociągiem z Korenova (8.00) jest zbyt krótka nawet przy otwarciu stacji Szklarska Poręba dolna techniczne wykonanie tak krótkiego przebiegu jest nie możliwe. To samo się ma do odjazdu KAMIEŃCZYKA i Korenova oraz ROZEWIA i Korenova w kierunku Szklarskiej P.
W rj nie uwzględniłeś weekendowego p0ołączenia Kłodzko- Dresden Hbf. o którym ptaszki ćwierkają...
Odnośnie ŚNIEŻKI i ŚWIATOWIDA. Sezonowe puszczenie pociągu do Przemyśla nie ma większego sensu. Skoro zaplanowałeś dziennego (codziennego) ŚWIATOWIDA to ŚNIEŻKĘ owszem poza sezonem zrobił bym do Krakowa ale w sezonie mogła by jeździć np do Nowego Sącza, Krynicy, Zagórza czy Zakopanego. BYSTRZYCE zrobiłbym do Zamościa przez Lublin. Co do Lubawki to daj Boże miejmy nadzieję że kiedyś KD weźmie i tamto połączenie.
Z Lubania brak pociągu osobowego przyjeżdżającego od 8.30 do 14.30 i od 14.30- 18.30 znów zapomniałeś powrotach z Lubania ze szkół i z pracy do domu w kierunku Gryfowa.© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom