szkoła blog
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr

Pamiętasz jak to było w dzieciństwie? Baśnie o księżniczkach…Chciałaś być jedną z nich, mieszkać w pięknym pałacu, jeździć w złotej karocy…Teraz jesteś już dużą dziewczyną i dobrze wiesz, że to były tylko bajki opowiadane przez mamę. Ale czy na pewno? A jeśli powiem ci, że w Paryżu istnieje szkoła dla księżniczek, dziedziczek tronu, hrabianek, córek wpływowych i bogatych ludzi? Uwierzysz?
Szkoła Ameet Lycee po przejściowych problemach ponownie otwiera przed wami swoje drzwi. Skuś się na odrobinę luksusu. Stań się uczennicą tej szkoły.

Forum: ammetschool.fora.pl
Blog Główny: ameetlycee.blog.onet.pl

KSIĘŻNICZKI ZAPRASZAJĄ

Komputer, prawie zawsze. Prawie, bo nie zawsze. Mam taki zeszyt w kwiatki i tam zaczynam opowiadanie, bo zazwyczaj w szkole rodzą się pomysły. Poza tym liczne błędy doprowadzają mnie do szału, a w Wordzie wszystko starannie, czysto. Elegancko normalnie. Poza tym, często jest tak, że pierwotna wersja w ogóle mi się nie podoba, muszę skreślić i napisać jeszcze raz i czasem tak parę. W międzyczasie, w przerwach między pisaniem, robię różne rzeczy. Piszę na GG, udzielam się na SR, tutaj na forum siedzę, szukam blogów, oglądam teledyski i tak podczas dwugodzinnego siedzenia przy komputarze powstają błogie trzy zdania, które mi się nie podobają.

Super książka o trójce, a właściwie czwórce przyjaciół. Felix, Net i Nika mają po 13 lat i pzreżywają różne przygody np. duchy na strychu ich szkoły, odnalezienie skarbu
I jest jeszcze MAnfred- sztuczna inteligencje stworzona przez Neta. Strona tej książki www.felixnetinika.blog.onet.pl

siemano. jest taka sprawa.
Aby wcześniej ruszyła szkoła może uczniowie i nauczyciele postarają się ją troszkę zareklamować, np jeśli macie jakieś blogi czy coś to powklejać avanty z linkiem, na czatach reklamować, zapraszać chętnych i takie tam. nawet na blogach innej tematyki można zostawić komenta z polecającym nas linkiem.
co Wy na to ?? i przede wszystkim co sądzi dyrka. ??
przy dobrych wiatrach może po wakacjach ruszymy....;/;/

PS; sorka ze pisze o tym w "opowiadaniach" hehe

Lepiej to przeczytaj, żebyś nie żałował!
Zapraszamy do udziału w naszym świrniętym pomyśle, czyli (kolejnej) serii.

Seria ta opowiada o szkole dla nastoeltnich kosmitów. Tak dokładnie to o liceum. Szkoła znajduje się niedaleko gwiazdy Rigel (patrz obrazek po prawej). Za szkołę służy nowoczesna, samowystarczalna stacja kosmiczna. Uczą się w niej różne dziwne indywidua - począwszy na tlenionym idiocie, a skończywszy na dziewczynie z Galaktyki Andromedy. Uczniowie pochodzą z różnych zakątków galaktyk. No, tylko nie z naszego Układu Słonecznego, bo to za wielkie zadupie.
Aby zgłosić się do serii nie trzeba znać się na astronomii - my zapewniamy potrzebna wiedzę teoretyczną.

Zapraszamy na:
Forum - www.galaxicschool.fora.pl
Blog Główny - www.galaxic-school.blog.onet.pl

To była reklama.

Tak, tak... To nowa seria. Seria o mieszkańcach miasteczka Roseville.
Jak wiecie serii jest multum. Zaczynawszy od zwykłych śmiertelników skończywszy na pośredniczkach rozmawiających z duchami. My przypisujemy się pod to pierwsze. Chciałyśmy stworzyć coś co może na pierwszy rzut oka jest nieciekawe, mało oryginalne, ale po zapoznaniu się dokładnie z fabułą staje się podstawą do napisania wspaniałej historii. Roseville to miasto, gdzie wszyscy się znają. Każdy ma swoje kłopoty, tajemnice, sekrety. Zaczynając od zakompleksionych biedaków po zakochanych w pieniądzach bogaczach. Łączy ich szkoła, miasto, wydarzenia. Nic nie da się przewidzieć. I o to chodzi, by stworzyć fabułę którą będzie się chciało czytać, stworzyć coś innego. Nie, to nie kolejna seria o Księżniczkach malujących sobie paznokcie, tu ma się coś dziać. I mam nadzieje że będzie!
Zainteresowanych wcieleniem się w postać mieszkańca Roseville zapraszamy serdecznie.
roseville.mojeforum.ne t
roseville.blog.onet.p l
Serdecznie zapraszamy chętnych! Jeśli masz głowę pełną pomysłów na ciekawą postać to zapraszamy!© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom