Szkoła nr 1
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr


Teraz mam pytanie do wymiataczy geometry wars: jak zdobywa się mocniejsze strzały? nie mogę tego rozgryźć. Aha i czy ktoś pozwolił, żeby mu Microsoft odciągał forsę z konta? Bo z kartą prepaid 400 MP to jest 28 zł. Zastanawiam się czy z konta jest taniej.

nie to, żebym był wymiataczem ;) ( mam ok 1 200 000 pkt o ile dobrze pamietam, a sa ludzie co koszą grubo ponad 100 mln o____O Szaaacun :OO), ale to jest tak: strzały sa tylko 2 (teoretycznie 3, ale pierwszy z nich tracisz jak dobijesz do 75.000) i co jakiś czas się zmieniają, więc na to jak bedziesz strzelał nie masz żadnego wpływu.

Za efektownie mówisz :)? Poczekaj aż dojedziesz do 300.000 :D

co do kaski - opyla sie podac nr karty bo jest taniej i wygodniej ;]

jak dla mnie hexic i GW to najlepsze arcade'ówki....mam jeszcze Zumę, lecz skill nie pozwala mi dojść tak daleko jak bym chciał ;) Ale gierka jak najbardziej wciąga. Przymierzam się do Bejewled...ogólnie jak dla mnie to live arcade jest stworzony do gierek logicznych, ewentualnie zręcznościowych jak GW....reszta już jest dla fanów starej szkoły :)


ale dziwne te wskazanie komputera  :roll:  
ogromnie duże, mi sie takiego jeszcze nie udało uzyskać
a co pokazuje kontrolka poziomu paliwa w baku?


a zczytaj błędy komputera->patrz porada na stronie klubowej

a co szkoły jazdy to mi się wydaje że opcja nr 2
lepiej szybciej(nie znaczy gaz w podłogę) wejść na wyższy bieg niż tak się ciąąągnąć zanim dojdziemy do właściwego


Komputer pokazuje 11,5l/100km ale co z tego jak 60 litrów z baku wyparowało po 300 km. Co do kontrolki poziomu paliwa to opada w oczach.

Wszystko zależy o jakim szacunku mówimy. Szacunek do starszych też jest szacunkiem lecz niestety u naszej szkolnej młodzieży go nie ma. Pojecie zaś szacunku do nauczyciela jako wychowawcy, to co innego.Od przedszkola dzieciom wpaja się ich praw nie mówiąc prawie nic o obowiązkach. Np. w przedszkolu nr 6 na Żeroma wisi duży plakat z wypisanymi prawami - a gdzie obowiązki?Mam zamiar zrobić dwie duże tablice z prawami i obowiązkami ucznia. Powiesić je na głównym miejscu w szkole nr 7.Zobaczymy jaka będzie reakcja młodzieży.

brawo zdezorientowany i właśnie o to chodzi żeby pokazać że społeczeństwo nie da sobie oczu mydlić jakimiś obietnicami że jak zrobią szkoły niepubliczne to one przetrwają to jedna wielka bzdura, a jesli chodzi o gimnazjum nr 2 to mam nadzieję że rodzice i nauczyciele w porę się odezwą i nie dadzą tej szkoły zlikwidować bo prognozy urzędasów co do przyszłości szkół to farsa, tłumaczenia że dokładają tyle do oświaty a do czego chca dokładać do basenu a zresztą przecież te nakłady na oswiatę kiedyś sie zwrócą bo bedziemy mieli wykształconych młodych ludzi a nie niedouczonych ćmoków absolwentów szkół i klas molochów

" />
">W temacie drogowej "głupoty" - zapraszam na Żeromskiego, zwłaszcza od SP nr 6 (nie wiem co tam teraz jest, to ta szkoła ze skrzydłem samolotu na podwórku).
A te przeciski na Wyspiańskiego i Żeromskiego już zostały zakończone ? Najpierw przez ładnych pare tygodni co kilkadziesiąt metrów wycinali dziury w asfalcie i wciskali w glebe niebieskie rury a potem tak jakby zapomnieli po sobie posprzątać. To co po tej ekipie zostało, wygląda jakoś tak tymaczasowo. Przed bankiem z bykiem na Wyspiańskiego nadal jest ogromna dziura w asfalcie, którą ktoś zapomniał zakleić. Poza tym, co kawałek na trawnikach leżą niebieskie rury. Może ta robota jeszcze nie została zakończona ? A jeżeli została zakończona, to czy ktoś dokonał już odbioru ? Jeżeli tak, to gratuluję... I czemu właściwie miała służyć ta robota ?

" />Witam. Chciałbym, aby Przełom zainteresował się oznakowaniem na ulicy Paderewskiego w Libiążu.
Zazwyczaj w obrębie szkół obniża się znakami pionowymi prędkość pojazdów, w Libiążu natomiast prędkość przy szkole jest podniesiona o 10km/h.
Sprawa wygląda tak:
wokół szkoły i na całym osiedlu jest STREFA ZAMIESZKANIA i obowiązuje prędkość max 20km/h na całym obszarze tej strefy (Zgodnie z art. 2 ustawy z 20.06.1997r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. Nr 108, poz. 908 z późn. zmianami), przy szkole znajduje się znak pionowy, zezwalający na prędkość do 30km/h, więc de facto prędkość jest podniesiona
Wg przepisów
Podniesienie prędkości musi być poprzedzone analizą następujących czynników:
- wypadki drogowe z uwzględnieniem wypadków z pieszymi
- zagospodarowanie otoczenia drogi
- odległość między skrzyżowaniami
- natężenie ruchu poprzecznego pojazdów i pieszych (kilka metrów od szkoły!)
- szerokość jezdni i liczba pasów ruchu
- natężenie ruchu pojazdów powolnych

Reasumując- wjeżdżając w strefę zamieszkania obowiązuje nas prędkość 20km/h, ale przy szkole można przyspieszyć do 30km/h, bo tak sugerują znaki pionowe.
Nasze władze najpierw postawiły ograniczenie do 30km/h a dopiero później utworzono strefę zamieszkania, lecz tej "trzydziestki" nikt nie zlikwidował.
Na dowód- zdjęcia

A ja Wam mówię, że ona tym paluszkiem jak nie ma mężusia pod kołderką.................................... . Zaraz się rozpłaczę a szkoda klawiatury, to jest panowie dobra reklama ,kto z was widział wcześniej jej gnioty????No nikt bo się wstydziła je pokazać a oczerniała innych,te jej teledyski w szkole to o d...ę potłuc , co za wstrętna baba............... ???Teraz widzicie jak się broni ,nawet ma nr.GG a dziwne?I chce pogadać.Szkoda czasu.


przyszły wakacje - festyn po szkołą nr 2, pod szkołą nr 3, na zajezdni na Pipale...Poczekaj - do wakacji jesze troszkę -chyba 24 czerwca rok szkolny się kończy

z pewnych źródeł wiem, że w niedzielę na staszowksim rynku po raz kolejny odbędzie się wielki festyn..............( przegląd orkiestr dętych) No to trzeba sie wybrać. Orkiestry dęte na prawdę potrafią fajnie grać. I wcale nei muszą to być wielkie renomowane orkiestry które utrzymywane są prze wojsko, policję itp.....

" />Jest tak,że ja od 11 do tak 14 jestem niedostępny (muszę być w szkole na 50 leciu czyli tzw. siła wyższa) jak mówiłem,ja proponuję mecz na którym być muszę ^^ i jest on o 15 jeżeli by mi się nie udało do Was wrócić to pod halę z centrum można dojechać autobusem nr. 152 który jeździ z pod Parku Saskiego. Jednak mniemam ,że być powinna Ania w Trawie i ona już LBN zna ;]© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom