szkoła online
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr

Wpadłem na taki pomysł, żeby nazwisko było takim wyznacznikiem potęgi gracza jak w Mu Online i w 2Moons są skrzydła. Nazwiska wszakże nie były czymś częstym jak dzisiaj.
Imię każdy ustala jakie chce, ale na nazwisko trzeba zasłużyć. Wyglądało by to u każdej rasy inaczej. Berzegowie dostawali by nazwiska zależne od tego z jakiego klanu pochodzą, a imperialiści w zależności od rodu.
Nazwisko też powinno mówić coś o osobie. Na przykład ród Abriel przyjmuje w swoje szeregi inkwizytorów, więc trzeba być bardzo dobrym w jakiejś szkole magi, a ród Cluve przyjmuje w swoje szeregi mistrzów rzemiosła, więc wymagane jest jakieś rzemiosło(np. kowalstwo) na bardzo wysokim poziomie.

Co do imion, to mam chciałbym, żeby wprowadzono jakieś zasady nazewnictwa. Np. tylko pierwsza litera może być wielka (żeby uniknąć np. RoXoR) i żeby litera mogła się powtarzać obok siebie tylko raz (żeby nie było Booooomów i Hiiiiiiii). Oczywiście o znakach i liczbach nie muszę chyba wspominać (nie chce widzieć |\/|ariusa i L33t4).
No i dać dla każdej rasy przykłady, aby gracz mógł nazwać swoją postać zgodnie z realiami gry (np. imię Berzegów zaczyna się często na C, H i kończy często na -or, -er, -ar), ale nie zmuszać do nazywania zgodnie z rasą (to taki dodatek dla graczy klimatycznych).

Mam pytanie! Co to za motor w ostatniej misji w szkółce motocyklowej??
Ten co go aż podnosi przy starcie! I czemu go nie ma pod szkoła gdy ma sie same złota tylko jest ta denna 900?? Same złota więc powinni dać ten ostatni bo nigdy go nigdzie nie widziałem:/

EDIT-> Mam link do poradnika z gry-online, jak ktos chce to piszcie na pw!

A więc witaj w Klubie

Użytkownicy online: 1
Goście online: 7
Online: Deck

Coś zawsze jak jestem to nie ma nikogo (czyżbym odstraszał? ). Ahh... dzis jednak ide spac - jutro trzeba wstać i na 8 rano do szkoły
Ale jedno jest pocieszajace w tym dniu - wreszcie ustawiłem dobrze partycje na Linuxie - 60 GB wolnego miejsca + 29GB ze starego dysku... ;]

Co bede pisac wiecej... na GG tylko Infobot xD (mało rozmówny jakiś jest)....

Dobranoc! ZzzZzzzZzzzZzzzz...

PS: A dziś właśnie zacząłem "bawić się" w ASCII arty polecam - dla relaksu...

Od dłuższego czasu miałem na oku domenę: hitobito.pl krótka, chwytliwa nazwa. W dodatku oznacza z japońskiego "Ludzie", ciekawe myślę, zarejestruje, co mi tam, jak domeny są tanie, a to dobra, dźwięczna domena:) Myślałem, żeby otworzyć pod nią serwis społecznościowy, jednak dużo tego i ciężko się przebić. Tak teraz urozmaiciłem pomysł, może stworzyć serwis społecznościowy dla fanów Japonii, mangi, anime, j-music i innych w tym stylu. Każdy mógłby dodawać swoje zdjęcia, twórczość w postaci fan artów, ocenić innych, porozmawiać po japońsku na czacie czy też poczytać najnowsze wiadomości z kraju kwitnącej wiśni:) Myślę, że kultura japońska ma bardzo dużą grupę fanów w Polsce. Źródła zarobku - adsense, reklama szkół językowych i kursów języka, tradedoubler, złote myśli (są pewnie jakieś booki dotyczące japońskiego).2. Serwis, tak postawić, żeby sobie stał pod domeną smsowo.net - zapchać wszystkim czym się da za darmo wysyłać smsy do różnych sieci, głównie linki do programów, na stronie też bramka online, załadować jeszcze materiałami promocyjnymi wapstera, zaindexować, podpozycjonować, gdzieś tam na forach ogłosić, że mam działające bramki sms i zostawić na jakiś czas z adsensem... bramka działająca sama się zareklamuje...Co o tym myślicie?

Pytanie do hostera tego serwera dla czego nie jest Online od 6.40 ?? często przed szkołą se siąde na kompa ale nie ma na kompie co robic


PS: Serwer jest zawalisty© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom