Szkoła Trenerów
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr

Piotr Reiss - z boiska do szkoły
PAP
Kapitan poznańskiego Lecha Piotr Reiss, planuje otwarcie piłkarskiej szkoły podstawowej - zapowiada "Gazeta Poznańska". Reiss zamierza być trenerem i wykształcić przyszłe gwiazdy polskiej piłki nożnej.
O tym, że futbol może zdominować życie niejednego chłopaka Piotr Reiss wie doskonale. Tak było właśnie w jego przypadku. Piłką fascynował się od dziecka. Dlatego wie, że wielu chłopaków - grających "w nogę" przed blokiem - wzoruje się na piłkarzach, których oglądają w telewizji. Dla nich właśnie chce - wspólnie z dyrektorem prywatnego liceum dla dorosłych Andrzejem Cichym - otworzyć piłkarską szkołę podstawową. Pomysł spotkał się z dużym uznaniem władz Poznania.

Wiceprezydent miasta Maciej Frankiewicz, obiecał, że pomoże znaleźć dla szkoły jakiś budynek. "Są realne szanse na to, by szybko znaleźć miejsce na taką szkołę" - obiecuje.
"Szkoła piłkarska to świetny pomysł, a zaangażowanie Piotra Reissa gwarantuje sukces tego przedsięwzięcia. Jak tylko dostaniemy budynek od miasta, zaraz uruchomimy wszystkie procedury, tak by w ciągu roku móc otworzyć szkołę" - mówi "Gazecie Poznańskiej" Cichy

"URATOWALI HONOR POLSKI"
Akademicka Reprezentacja Podkarpacia mężczyzn zwyciężyła podczas IV Polsko-Ukraińskiego Festiwalu Siatkówki Studenckiej. Nasza ekipa nie miała sobie równych podczas zawodów w Jarosławiu.
Skład ekipy z Podkarpacia tworzyli wspólnie studenci z Uniwersytetu Rzeszowskiego i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Jarosławiu, która była organizatorem zawodów. Nasi siatkarze uratowali honor polskich zespołów,które poza nimi plasowały się na końcowych miejscach.
W decydujących meczach Podkarpacie pokonało dwie ukraińskie ekipy Uniwersytet Techniczny Łuck (3:2 w półfinale) i Ukraiński Państwowy Uniwersytet Gospodarki Wodnej i Zasobów Przyrody z Równego(3:1 w finale).
Studentom z naszego województwa przypadły też nagrody indywidualne: Michał Gontarz,na co dzień zawodnik Czarnych Oleszyce, został MVP turnieju, a Karol Węgliński (Karpaty Krosno) najlepszym zawodnikiem z Podkarpacia.
Słabiej wypadły studentki, które reprezentowały Podkarpacie - zajęły ostatnie miejsce.Indywidualnie wyróżniona została Paula Rauch,siatkarka UMKS-u Łańcut,którą uznano za najlepszą w zespole.

Skład zwycięzców: Karol Węgliński,Michał Gontarz,Jakub Dejowski,Tomasz Pieniążek,Łukasz Krzysiak, Adrian Filip,Marek Samolewicz(libero) oraz Marć Przemysław,Dworak Tomasz,Łukasz Mazur. Trener Adam Maryniak
GCNOWINY

założyłem ten temat żeby tu można było pisać wszystko o zgraniu naszego zespołu.. powiem jedno co my chcemy szukać w A klasie jak praktycznie nikt niechodzi na treningi rozumiem te osoby co mają (prace,szkołe,itp.) i niemogą przyjść ale są niektóre osoby kóre nic nierobią a wogóle niechodzą na treningi i jeszcze jedno musimy chyba wszyscy popracować nad kondycją bo mnie to bardzo szybko zmęczyło na boisku ale 50% od nas zawodników też było widać ze wysiadało.. musieli byśmy zrobić kiedyś takie głowne spotkanie ale to zalezy od trenera i od reszty członków pozdr.


Nie wiem czemu, ale jak na moje oko to zmiana trenera nic tu nie da. Mamy po prostu za słaby skład na taki poziom i widać to gołym okiem.
widze że Brachu i Pero szykują zamach stanu na Kojota czy moge brać w tym udział?

stanowczo zaprzeczam jakoby cos takeigo planowane bylo. (pamietasz ta afere w szkole z kastetami transem o niecenzuralnej tresci itd )poza tym sytuacja pokaze na meczu co i jak bedzie moze nawet wspomnieni wyzej Pan Zdzisiek i Stasiek nie wytrzymaja i bedize potrzebny rekaw do wyjscia + barierki zeby nie doszlo do linczu

ps: no jutro mecz panowie.wybieram sie chyba na kryta posluchac lozy szydercow.no i blizej do Stefana hehe

z pudelka "Jennifer Lopez zawsze obsesyjnie dbała o swoje ciało, a w szczególności o słynną, ubezpieczoną na setki tysięcy dolarów, pupę. Dlatego bardzo źle zniosła zmiany w swoim wyglądzie spowodowane ciążą.
Młoda mama bardzo przytyła i teraz chce jak najszybciej wrócić do dawnej sylwetki. Ćwiczenia i dieta nie wystarczają, aby Lopez ponownie wyglądała tak jak przed porodem. Nic straconego, w Hollywood są też inne sposoby na poprawienie urody. Jennifer zamierza przeznaczyć 6 milionów dolarów, które People zapłacił za sesję zdjęciową z jej nowo narodzonymi dziećmi, na osobistego trenera, dietetyka, masażystkę i operacje plastyczne.
Gdy opadły pierwsze emocje związane z narodzinami bliźniąt gwiazda stanęła przed lustrem i stwierdziła, że "nie może na siebie patrzeć". Zanim Jennifer została uznana za ideał piękna, była wyśmiewaną w szkole grubaską. Dawne kompleksy dały znać o sobie i natychmiast doprowadziły Lopez na skraj załamania.
Jest zrozpaczona, że jej ciało nie wygląda już tak jak kiedyś. Zawsze wyśmiewano ją za jej szerokie biodra, ale teraz nabrała tłuszczyku także w innych partach ciała. Ma poważny problem, bo zupełnie przestała się akceptować, a to ma bardzo zły wpływ na całą rodzinę - mówi osoba z otoczenia Jennifer.
Latynoska piosenkarka zatrudniła słynnego trenera gwiazd, Gunnara Petersona, z którym ćwiczy po półtorej godziny dziennie. Taka metoda powrotu do szczupłej figury jest z pewnością lepsza, niż głodówka, jaką stosowała Nicole Richie "© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom