Vacuum Cleaner Forum
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr

" />Piszę do Państwa jako były pracownik firmy Eko Medik - dystrybutora tego urządzenia .. Odszedłem po krótkim czasie , ponieważ tak samo jak oszukują i żerują na klientach , dokładnie tak samo postępują z pracownikami.. Mam nadzięję iż , źródła pochodzenia moich informacji , które zdobyłem pracując tam - uwiarygodni tylko moje ostrzeżenie .. A jest się naprawdę potencjalny nabywco czego bać ..

Chciałem Państwa przestrzec przed zakupem urządzenia Powermed reklamowanego szumnie przez dystrybutora jako : nowoczesną technologią i urządzenie z dziedziny medycyny i zdrowia do użytku domowego , które w pełnym zakresie wykonuje około kilkunastu funkcji .. W praktyce ten cud technologii nie ma absolutnie nic wspólnego z zdrowiem i medycyną !!!

W praktyce ta nowoczesna technologia i urządzenie z dziedziny medycyny i zdrowia do użytku domowego - to nic innego , jak zwykły odkurzacz , wyposażony w przystawke do filtracji powietrza , nawilżania powietrza , zbiornik na wode i zasobnik na olejki .. Firma te proste przystawki i odkurzacz , przemianowała górnolotnie właśnie na urządzenie z dziedziny medycyny i zdrowia. Inhalacja , aromaterapia , dezynfekcja , usuwanie alergenów , eliminacja zanieczyszczeń to słowa klucze - bez pokrycia , naciągnięte do promowania i sprzedaży produktu .. To już definitywne robienie z potencjalnego klienta idioty ! Nie dajcie się na to nabrać !

Jeśli to nie przekonało Cię potencjalny kliencie do rezygnacji z zakupu , czytaj dalej ..

Cena sprzedaży Powermed to już maksimum przegięcia .. No ale skoro to nowoczesna technologia i urządzenie z dziedziny medycyny i zdrowia to i cena musi być adekwatna ..

Potencjalny nabywco Powermed'a , uświadom sobie jedną rzecz zanim wydasz 4.500 pln ..
Taki zestaw który Ci proponują , można nabyć za kwotę niespełna 1000$ czyli około 2.000 pln .. Jest to cena detaliczna - nie hurtowa .. Resztę dopowiedz sobie sam ...
Żeby to sprawdzić wystarczy odrobina samozaparcia podstawowa znajomość j.angielskiego i wyszukanie odpowiedniej bazy producentów Vacuum cleaner.. Bądź tego świadom przed zakupem .. Weź pod uwagę również to iż , dealer sprzedając Ci ten zestaw zarabia 800 pln ..


Zastanawiają się Państwo jeszcze nad zakupem ? Czytamy zatem dalej ..


W firmie nagminnie stosowana jest sprzedaż produktów używanych , które były wykorzystywane w wielokrotnych prezentacjach , które były zwracane przez klientów z usterkami i naprawiane - JAKO PRODUKTY CAŁKOWICIE NOWE !!! Ale to nie koniec ..
Firma otrzymała dużą dostawę POWERMED z poważną usterką fabryczną. Po pewnym czasie używania sprzętu , dochodziło do samoczynnego palenia się głowicy - będącej częśćią Powermeda.Jednym słowem - sprzęt szlag trafiał.
Firma zamiast wycofać felerną partię sprzętu z dystrybucji , z pełną premedytacją rozprowadzała ten wadliwy sprzęt.Szczytem wszystkiego w związku z tą sytuacją , były szkolenia zorganizowane przez firmę dla swoich dealerow.Na szkoleniach , byli instruowani o tym , jak postępować by uniknąć awari sprzętu podczas prezentacji , tuż przed sprzedażą !!! Przy kolejnej dostawie , jeśli znów zdarzy się partia z usterką fabryczną - nie licz na to że , będzie inaczej to wyglądało ..


Jeśli już zakupisz sprzęt , to prędzej czy później pojawią się kłopoty .. Kupisz - nie ma odwrotu .. Cytuję tu jednego z klientów Eko Medik , który zakupił POWERMED i jego opinię na forum internetowym : (wiadomość oryginalna)

[21.04.2008] 23:47 ANTY EKO-MEDIC (czanski@poczta.onet.pl)
"Maciekkk, nie życzę Ci oczywiście nic złego.
Obyś nie miał w przyszłości kłopotów z tym sprzętem.
Gdyby Cię spotkała jakaś usterka tego zestawiku to marnie to widzę.
Obsługa klienta przez firmę EKO-MEDIC jest fatalna.
Mają Cię na nic. Jesteś tylko jednym z klientów, którym udalo się wcisnąć towar. Martw się Pan sam teraz. Przecież widziały gały co brały. Przecież podpisałeś zamówienie. To jak można się teraz wycofać.

Ja byłem w tej firmie w oddziale we Wrocławiu osobiście.
Nikt z tobą nie chce rozmawiać. Niby jest kierownik, ale go właśnie nie ma albo jest zajęty.

Jakbyś chciał zostawić tak jak ja pismo w sekretariacie to nie przyjmą ci tego. Trzeba wysłać listem poleconym. Pani sekretarka mówi, że nie może mi pokwitować żadnego pisma skierowanego do firmy EKO-MEDIC."
Takich postów , od sflustrowanych , niezadowolonych , nabitych w przysłowiową "butelkę" klientów , było całe mnóstwo . Jednak firma Eko Medik dba o swój interes i stara się za wszelką cenę usunąć lub zamknąć niewygodny post na forach internetowych , grożąc i strasząc kancelarią prawną .. Skutecznie zresztą posty tak jak się pojawiają tak i znikają ..Mam nadzieję iż , powyższe informacje - przedstawione z całkowitą prawdą , pozwolą Państwu uniknąć niepotrzebnych nerwów ..© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom