ybielanie zębów
podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr

Portrait Professional Max v6.35 [portable]

http://www.regnow.com/vendor/15020/portrait-proff-boxed-up-sma.jpg


Portrait Professional to doskonałe narzędzie do obróbki fotografii, w których główne skrzypce grają portrety ludzi. W prosty sposób pomoże nam zretuszować twarze w taki sposób, aby usunąć wszelkie niedoskonałości natury w formie zaczerwienień, blizn, czy nawet drobnych wyprysków.Edytor graficzny, który sprawi, że nawet brzydale wyglądają dobrze na fotografiach. Głównymi zaletami aplikacji są bardzo krótki czas obróbki zdjęć i intuicyjna obsługa. Nawet użytkownicy bez zacięcia artystycznego będą w stanie poprawić wygląd zdjęcia. Program nie ogranicza się jedynie do retuszu niedoskonałości skóry, lecz umożliwia bardzo dużą ingerencję w oświetlenie twarzy, zmianę wyglądu niektórych jej fragmentów czy usuwanie zmarszczek. Wybielanie zębów, podkreślanie oka, usuwanie efektu czerwonych oczu, balans bieli to tylko niektóre z funkcji.

Download
Download: Rapidshare, Hotfile, Megaupload, Przeklej i Inne http://rapidshare.com/files/90571033/Portable_Portrait_Professional_Max_6.3.5.rar Download bez limitów

Witam
Wybielanie nie jest dla wszystkich
Wszyscy się między sobą różnimy, posiadamy inne cechy więc i nasze zęby się różnią. Niektóre zęby nie reagują, lub słabo reagują na materiały stosowane do wybielania zębów. Zaleca się, aby skontaktować się z dentystą przed przeprowadzeniem wybielania zębów. Trzeba zdawać sobie sprawę, że martwe zęby nie wybielają się podczas klasycznych metod wybielania zębów, chociaż można je wybielić innymi sposobami. Również plomby oraz usupełnienia protetyczne (koronki, mosty) nie zmieniają koloru.
Wybielanie zębów jest najbardziej skuteczne dla zębów w odcieniach żółtego. Kolor siny lub szary wymaga mocniejszych preparatów, jeszcze innego podejścia wymagają zęby o nieregularnym kolorze.
pozdrawiam© podbudowy drogowe, chudy beton, budowa dróg, stabilizacja gr design by e-nordstrom